A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Badacsony

01.06.2009 14:07:02 | topppes
Zdravím, jedu na hotel Club Badacsony,byl tam někdo s cestovkou Billa?Dá se tam dojet bez maďarských dálničních poplatků? Díky všem kdo odpoví či poradí.Petr
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tuvona
09.08.2009 12:29 217.117.217.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak je to v hotelu s ručníky? Jedeme totiž s 2 malými dětmi a jestli je bezbariérový přístup do pokojů(kvůli kočárku). A ještě se chci zeptat, jestli měnit peníze tady nebo v Maďarsku?Děkuji Simona

• Anonym (1)
topppes
13.07.2009 19:19 89.24.224.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

Ahoj Lenko pokud máš na mysli Club hotel Badacsony tak pro děti tam funguje animátor a hotel má vlastní bazén.All inclusiv funguje jako běžně jinde.Balaton je mělký a je u něj tráva.Petr

ledo 12.07.2009 11:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

Zdravím všechny dovolenkáře. Mám dotaz jaké je tam vyžití pro děti, vstup do vody od hotelu zda písek či tráva a jak funguje all inclusiv? Jedeme od 24.8.09 včetně rodičů budu mít ještě 4 děti ve věku 3, 6, 11 a 13 let :-P Potřebuji si dopředu nachystat nějaký program. Budu vděčná za jakékoliv info. Díky Lenka ;-)

Tomášš
10.07.2009 07:56 194.228.226.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

My jsme byli v Badacsonytomaj v kempu minulý týden jen na prodloužený víkend a celkem super. Měli tam i náherný bungalovy ale pronajali nám ho jen na jednu noc na zbytek měli rezervace, takže jsme se stěhovali pod stan :-)) Jinak komárů tam bylo všude požehnaně, i večer ve městě, ještě ted jsem poštípaný :-( Doporučuju návštěvu Tapolcy, Tihany, Hévízu, zříceninu Szigligétu, Vezprém
... Tam a zpět jsme jeli od Jihlavy přes Vídeň a Sopron...
Pár mých fotek kdyžtak tady: http://clovis.mysteria.cz/0707madarsko/index.htm

topppes
08.07.2009 16:44 89.24.83.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

Při mém pobytu to s komáry bylo v pohodě,co se týče Tapolcy nevím,byl jsem v jeskyních a maj tam krásné jezírko.Pěkné lázně jsou v Hevízu.Balaton podle mne bude v září vyhřátý.Petr

Antonín Procházka
08.07.2009 15:38 62.141.0.***
RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

Dobrý den,
chtěl bych se ještě zeptat ohledně Badacsony.
Jak je to tam s komáry, loni jsme totiž byli v It, v Lido Estensi a tam to bylo něco strašnýho, bez repelentu a moskytiery ani ránu.
A za druhé, jestli má někdo zkušenost s termálkama v Tapolce,v případě že počasí bude stát za houby...Přeci jenom jedeme až první týden v září, kdy už to u Balatonu na koupání být nemusí. :-?
Díky za případné odpovědi. Tonda Procházka

Báraaa
07.07.2009 06:56 78.157.162.***
RE: RE: RE: RE: RE: Badacsony  

Děkuji. S nějakým komfortem jsem ani moc nepočítala - za tu cenu a vzhledem k službám - jídlo - skoro zadarmo. Zvažovala jsem původně přímo ubytko s vnitřním bazénem, ale pak zvítězil ten přímý kontakt s venkem, a samozřejmě fakz nízká cena - po předpokládaném finančním vyšťavení letní dovolenou. Tak se těším na takový malý přídavek - "oslavu" 28. září.A vzhledem k charakteru práce - je ten klid pro mě důležitý. Delegáta jsem nepotřebovala ani v dalekých zaoceánských zemích, natož v Maďarsku, takže OK. Ještě jednou děkuji. Bára

topppes
06.07.2009 23:10 89.24.76.***
RE: RE: RE: RE: Badacsony  

1.Ano pokoje mají balkón a terasu
2.Bazén čistý a funkční
3.Jídlo a pití PERFEKTNÍ !! (to bylo fakt bezva)
4.Čisto ano,ale asi jsem zvyklý na větší komfort.Nebojte se, uklízí se denně.
5.Naprostý klid !! Po 22té bez problémů
Myslím,že se Vám tam bude líbit.

• Anonym (1)
Báraaa
06.07.2009 15:53 78.157.162.***
RE: RE: RE: Badacsony  

Dobrý den. Můžete mi, prosím ,Toppes, trochu podrobněji popsat pobyt v Badacsony?
l. Jak vypadá pokoj, má balkon nebo terasu jak bylo psáno?
2. Bazén - byl funkční?
3. Co obnášelo jídlo a pití- myslím druh, a chuťově...
4. Neumím si představit - to celkem neudržovaný - bylo aspoň čisto?
5. Byl tam klídek, nebo rušno?
Děkuji moc za odpověď. Chystáme se tam až koncem září, ale pro klid duše - jedeme s vnukem...

topppes
04.07.2009 07:09 89.24.101.***
RE: RE: Badacsony  

Pro Petra a Moniku: Tak jsme se vrátili,jaké info Vás nejvíce zajímá? Jídlo bezva,ubytování celkem dobré,hotel byl luxusní dávno, je celkem neudržovaný i s okolím,ale možná to někdo může vnímat jinak.Jo a nepočítejte s delegátem,žádného jsem neviděl.Udělejte si výlety do okolí,je to supr!Hevíz,Tapolca atd....Petr

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu