A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Balaton

21.06.2009 16:50:22 | Ketty
Ketty
V první polovině srpna se chystáme k Balatonu, do kempu pod stan, máme jeden vyhlídlý, v Alsóörs (kemp Europa). Nemáte někdo zkušenost? Znám pouze Keszthely a Badascony. Dále jsme uvažovali o návštěvě nějakého aquaparku. Nemáte někdo nějaký tip? Popřípadě na nějaký ten výlet apod.? Dííík :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Em
29.07.2013 09:31 213.235.140.***
BalatonLele  

Ahoj :)
Nevíte o nějakém pěkném místě na Balatoně? Jezdím tam téměř každý rok, ale zatím jsem vždy byla na BalatonLele..

Mimochodem, kdo by tam chtěl jet, tak ubytování je opravdu cenově v pořádku. S přítelem jsme tam byly týden a za ubytování jsme daly necelých 5 000 ( v přepočtu na naše ). On "pláže" jsme bydleli 1 km. Jinak jídlo je tam cenově na úplně stejné úrovni, jako u nás v ČR. Celkově jsme s přítelem na takové dovolené utratili 10 000 dohromady ( ubytování, každý den koupené jídlo a dokonce jsme si domů dovezli oblečení a další věci ) + dokonce jsme byli i na té pouti, co je tam v sezóně.
Pochopitelně další náklady, jako benzín, nějaké to jídlo sebou, pojištění..

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
olinkos
18.06.2013 19:17 159.253.109.***
Re: BALATON  
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
světlA
18.06.2013 16:27 90.183.218.***
BALATON  

ahoj všichni,mohli byste mi někdo prosím poradit,chtěli bychom s dětmi k balatonu pod stan,(stan vlastní),nevíte jak to tam funguje,kde si můžu stan postavit?chtěli bychom někde blízko u vody,nebo jak to tam je???a hlavně jak je to tam s atrakcemi pro děti??děkuji za jakékoli info a doporučení nějakého pěkného kempu

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
světlA
18.06.2013 16:27 90.183.218.***
BALATON  

ahoj všichni,mohli byste mi někdo prosím poradit,chtěli bychom s dětmi k balatonu pod stan,(stan vlastní),nevíte jak to tam funguje,kde si můžu stan postavit?chtěli bychom někde blízko u vody,nebo jak to tam je???a hlavně jak je to tam s atrakcemi pro děti??děkuji za jakékoli info a doporučení nějakého pěkného kempu

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Jirka
03.08.2012 13:28 213.168.191.***

Já jsem za čtyřčlennou rodinu u Balatonu v Balatomariafürde zaplatil 10000,- Kč.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
fiona 16.08.2011 08:40
Re:Balaton na den  

Tento týden jedeme na prodloužený víkend do Györu a v sobotu bychom se chtěli na celý den podívat a hlavně vykoupat k Balatonu.Mám dotaz : Do jakého letoviska na Balatonu je to autem z Györu nejblíže? Chtěla bych na nějaké místo s písečnou (placenou) pláží, pozvolný vstup do vody atd... Byla jsem před 20 lety v Siofoku, tam se mi tehdy moc líbilo, ale ráda vyzkouším i jiné pěkné místo.
Předem děkuji za všechny vaše tipy a rady.

• Anonym (8)
  • Anonym (13)
Zlín 04.02.2011 07:31
RE: RE: Kolem Balatonu na kole  

děkuji za radu - budu o tom přemýšlet .....

cordobka 03.02.2011 23:27
RE: Kolem Balatonu na kole  

já bych doporučil balaton akali :-)

• Anonym (12)
Zlín 02.02.2011 12:13
Kolem Balatonu na kole  

Přeji všem dobrý den.
Mám jeden dotaz - v červenci bychom s manželkou rádi navštívili Balaton ( ovšem ne kvůli vodě). Vzali bychom kola a chtěli bychom si tento kraj prohlídnout ze sedla.Rádi bychom tam strávili týden - jedno město jako základna a ze základny vyjíždět každý den někam. Takto jsme strávili minulý rok u jezera Tisza. Na internetu se dají sehnat informace o všem ( mám již i prospekty z maďarského turistického sdružení) ale rádi bychom požádali, zda má někdo osobní zkušenosti s takto strávenou dovolenou. Popřípadě které místo nám doporučíte jako základnu. Ubytování již na netu seženu v tom problém nevidím. Děkuji předem za doporučení a postřehy. Zdravím
Josef
Foto - cyklostezka kolem jezera Tisza

Mirda46
16.11.2010 09:30 217.196.212.***
RE: Balatonlele  

Cena 1 lůžka na 1 noc se pohybuje mezi 3000-4000 Ft (300-400 Kč). Jídlo je tam přibližně ve stejné cenové relaci jako u nás. V Balatonlelle je dokonce bankomat, z něhož výběr stojí 6 Kč (pro klienty Čs.spořitelny-Erste Bank).

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu