A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Balatonboglár

25.07.2009 14:17:48 | Tuli
Dobrý den,
cestujeme prvně na jižní stranu Balatonu do města Balatonboglar,chtěla bych informace o této lokalitě,hlavně jak daleko a jaké je tam koupání (popř. pláže a jejich vybavení)Zda se vyplatí přejet na jih trajektem,nebo raději po ose.Zda jsou silnice pro Čechy srozumitelně značené.Také bych chtěla poradit,kdyby nebylo dobré počasí,kde jsou v blízkosti Balatonbolaru nejbližší termální lázně vhodné pro děti nad 10 let,nebo alespoň krytý bazén s vyžitím.Uvítám také tipy na výlety.Je lepší platit vše, včetně ubytování v maďarské měně a vyměnit si forinty už v ČR?Nebo nutno vyměnit i Eura?
Děkuji za podání jakýchkoli informací.Zdena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
PaliX
17.02.2010 12:24 85.132.149.***
RE: Balatonboglár  

Na Balatonboglár se taky nejezdí pít pivo, že... :-D
Doporučuji zkontaktovat místní vinaře a zkusit jejich mok.

• Anonym (11)
  • Anonym (2)
Foxx
09.08.2009 15:26 88.100.113.***
Boglár  

Dnes jsem se vrátil z Balatonboglár. Super. Těším se na příští rok! Ubytování v apartmánu, sehnal jsem ho na místě během 10 minut, ceny za jídlo atd srovnatelné s našimi. Peníze jsem neměnil, vybral jsem na místě z bankomatu, ve finále to byl nejlepší kurz. Pláže super, nepřeplněné, služby na úrovni. Jo a pivo se pít dá, moc jsem to netestoval ale Bosordi bylo v pohodě :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Jaroslav
03.08.2009 17:05 90.178.69.***
RE: RE: Balatonboglár  

Foto.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Jaroslav
03.08.2009 17:00 90.178.69.***
RE: Balatonboglár  

Posílám foto.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jaroslav
03.08.2009 16:56 90.178.69.***
Balatonboglár  

Dobrý den. Vrátil jsem se s manželkou tuto sobotu s Balatonboglár. Moc se nám tam líbilo. Je tam poměrně větší teplo,a víc teplá voda. Ceny jsou stejné jako u nás. Pivo se nedá pít.S pozdravem Jaroslav z Vysokého Mýta.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Tuli
02.08.2009 21:08 85.70.28.***
Balatonboglar  

Prosím,poraďte nám a podělte se o jakékoliv informace o jižní straně Balatonu, včetně přejezdu trajektem.Děkuji předem

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Tuli
25.07.2009 14:17 85.70.28.***
Balatonboglár  

Dobrý den,
cestujeme prvně na jižní stranu Balatonu do města Balatonboglar,chtěla bych informace o této lokalitě,hlavně jak daleko a jaké je tam koupání (popř. pláže a jejich vybavení)Zda se vyplatí přejet na jih trajektem,nebo raději po ose.Zda jsou silnice pro Čechy srozumitelně značené.Také bych chtěla poradit,kdyby nebylo dobré počasí,kde jsou v blízkosti Balatonbolaru nejbližší termální lázně vhodné pro děti nad 10 let,nebo alespoň krytý bazén s vyžitím.Uvítám také tipy na výlety.Je lepší platit vše, včetně ubytování v maďarské měně a vyměnit si forinty už v ČR?Nebo nutno vyměnit i Eura?
Děkuji za podání jakýchkoli informací.Zdena

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu