A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Bezpečnost

19.03.2009 23:20:00 | dada211
dada211
Chtěl bych se zpetat, zda nevíte jak to je nyní s bezpečnostní v Madarsku?? Po přečtení viz níže mám smíšený pocit - http://zpravy.idnes.cz/hodina-pravdy-pro-madarsko-zeme-se-ocitla-na-pokraji-bankrotu-ptv-/kavarna.asp?c=A090317_162132_kavarna_bos
a jde mi z toho mráz po zádech. Byl jsem tam naposledy před třemi roky , a tehdy vše v pohodě. Předtím jsme tam byli několikrát pod stanem a vše v pohodě. Je mi jasný, že pokud se zhoršuje ekonomické klima roste kriminalita a šikana za tsrany policie a úředníků.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Csillagszemu
25.03.2009 18:47 62.240.162.***
RE: Bezpečnost  

Ahoj, v Maďarsku je stejně bezpečno jako v Čechách, takže žádný obavy a před policajtama je tam větší respekt než-li v Čechách, rom a bezdomovec je pravda, že dělají problémy. Maďarská republika je víc zadlužená než-li Česká republika, ;-) :-P 8-) :-D :-)

k.m
20.03.2009 17:01 92.62.224.***
RE: Bezpečnost  

Bezpečnost v Maďarsku je OK a ničeho zvláštního bych se neobával.
Naposledy jsem byl v listopadu v Budapešti a žádný problém ani pozdě večer.Maximálně v metru pár neškodných otrapů.

dada211 19.03.2009 23:20
Bezpečnost  

Chtěl bych se zpetat, zda nevíte jak to je nyní s bezpečnostní v Madarsku?? Po přečtení viz níže mám smíšený pocit - http://zpravy.idnes.cz/hodina-pravdy-pro-madarsko-zeme-se-ocitla-na-pokraji-bankrotu-ptv-/kavarna.asp?c=A090317_162132_kavarna_bos
a jde mi z toho mráz po zádech. Byl jsem tam naposledy před třemi roky , a tehdy vše v pohodě. Předtím jsme tam byli několikrát pod stanem a vše v pohodě. Je mi jasný, že pokud se zhoršuje ekonomické klima roste kriminalita a šikana za tsrany policie a úředníků.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu