A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

BOGACS

20.07.2009 14:37:02 | Macarat
Zdravím diskutující na této stránce. Mám velice dobré zkušenosti s pobytem v termálních lázních v Bogacsi, který leží v úpatí pohoří Bük. Jsou to menší lázně, menší sídlo u Egeru, dobře dostupné další zajímavosti EGER, MEZÖKEVESD, MISKOLC a další. Čisté a levné služny koupaliště cca 85,-Kč na týdenní pernamentku, výtečné vinné sklepy, večerní závbava je slabší ale dá se. Vhodné pro pobyt s dětmi. Mám dobrý kontakt na ubytování v soukromí za cca 250,- až 280,- Kč podle kurzu forintu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Macarat
20.07.2009 14:37 82.117.130.***
BOGACS  

Zdravím diskutující na této stránce. Mám velice dobré zkušenosti s pobytem v termálních lázních v Bogacsi, který leží v úpatí pohoří Bük. Jsou to menší lázně, menší sídlo u Egeru, dobře dostupné další zajímavosti EGER, MEZÖKEVESD, MISKOLC a další. Čisté a levné služny koupaliště cca 85,-Kč na týdenní pernamentku, výtečné vinné sklepy, večerní závbava je slabší ale dá se. Vhodné pro pobyt s dětmi. Mám dobrý kontakt na ubytování v soukromí za cca 250,- až 280,- Kč podle kurzu forintu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu