A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Bükfürdo

27.08.2008 11:22:54 | Lucy1210
Ahoj, poradíte mi prosím někdo trasu od slovenských hranic do Lázní Bükfürdo? Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
beaver63 02.07.2012 22:53
Re: Bükfürdo  

Jako třeba tato:
" Termální voda v lázních Bükfürdő je poměrně dost siřičitá,... "
To je informace k nezaplacení,kde jste na takovou blbost přišel?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Monna.73
28.04.2010 17:56 213.19.126.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bükfürdo  

Díky všem za příspěvek.Něco si z toho snad vezmu.Vypadám jako blbec,ale já fakt jezdím tuzemsko.Tady je také krásně.Do zahraničí jsem jezdila jako capart a to už je nějaký pátek.Ke všemu se tenkrát o vše starali naši.Tak až se vrátím,snad budu moci do této diskuze také přispět.Díky všem.Monika

sonka
28.04.2010 14:31 78.102.90.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bükfürdo  

Na jejich webových stránkách zjistíte letošní novinku - možnost opustit lázeňský areál na čtvrt hodiny zadarmo, půl hod. 100HUF, hod.200 HUF (nebo tak nějak), vše se dá vyřídit u recepce.

• Anonym (1)
bonka 24.04.2010 16:27
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bükfürdo  

Monna.73
já už pojedu letos do Büku po páté. Kupujeme vždy vstupné na celý den. Jednou jsem si nutně potřebovala dojít do auta před areál a docela se šprajcovali a nechtěli mě pustit 8-O U pokladny můžeš platit eurama, jim je to jedno ;-)
Jinak jak píše Sally, nepotřebuješ nikam odcházet, obědy se podávají přímo v areálu, je tam dost možností se dobře najíst.

Sally 22.04.2010 20:47
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bükfürdo  

Ahoj, štingec je smrad po brněnsku. Mám takové tušení, že dfělený vstup je povolen pouze obyvatelům hotelu, který je propojen s lázněmi. Ale jinak všechno co potřebuješ je v lázních. Nebo dělený vstup, ale já to nikdy nevyužíval. ;-) Ahoj Sally

Monna.73
22.04.2010 15:00 213.19.126.***
RE: RE: RE: RE: RE: Bükfürdo  

Díky moc.Já si také myslela,že eurama můžu,ale každý tvrdí forinty.Tak mi zamotali hlavu.Jinak nevím co je štingec,ale to je asi nějaké nářečí.S důchodci počítám.Ti jsou jediní,co mají prachy.Pokud opustíš lázně třeba na oběd,platíš zase?Díky Monna. :-P

Sally 18.04.2010 20:00
RE: RE: RE: RE: Bükfürdo  

Já platím všude kartou, nebyl však problém platit v Eurech nebo forintech. V Gyoru jsme to dokonce kombinovali, když jim vyplivl terminál.

My jsme v Buku neplatili kabinku. Tam máš možnost po převlečení zdarma uložit věci na ramínko a uložit v šatně. Jinak se záloha platí, ale to je na jejich stránkách uvedeno. Hlavně jsou v Buku šatny rozdělené na pánské a dámské, což mi vadilo. Jinak na mém profilu je cestopis z námi navštěvovaných lázní. Snad postačí, když tak se ještě ozvi. Sally :-P

Monna.73
18.04.2010 13:51 213.19.126.***
RE: RE: RE: Bükfürdo  

Ahoj.Vypadáš,že se v Maďarsku vyznáš.Jakou měnou zaplatím vstup do lázní a zálohu na kabinku?Můžu mít eura?Díky za odpověď.Monika

Sally 13.04.2010 20:20
RE: Mosonmagyarovar dálnice  

Můžeš až do Mošoňu, jedeš vlastně po M15, před Mošoněm najíždíš na M1, která je těch pár kilometrů totožná s M15. Vyjedeš na Mošoň a doprava na Szombathely.
Ze začátku jsem jak blbec sjížděl v Blavě, ale pak jsem si trochu lépe prostudoval značky. Poplatné je to pro vozidla nad 3,5 tuny. Jo a abych nekecal, na vlákně o Chorvatsku u IHVARA, mi uvedli na pravou míru, a tak jsem začal sledovat značky. Takže sjíždět až první výjezd M1/M15

mirek51 12.04.2010 20:25
Mosonmagyarovar dálnice  

Z Bratislavy můžu po dálnici až za Mosonmagyarovar E65, nebo musím sjet na Rajku??

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu