A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

dovolená s 2letým dítětem

09.06.2008 21:37:28 | marcela polusová
Dobrý den.
Plánujeme dovolenou s naší malou holčičkou. Cesta autem, ubytování v apartmánu. Na netu jsem našla ubytování v těchto střediscích: 1.Balatonboglár, 2. Balatonelle, 3. Gyenesdiás. Můžete mi o nich něco bližšího- vlastní zkušenost napsat? Rozhodujem se a tak sbírám info- abychom se nenudili, ale nebyl tam až zas tak velký šrumec.
Díky všem za dpověď. M.P.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jan_mar
05.09.2008 12:02 81.90.162.***
dovolená s dítětem  

Dobrý den, již od roku 2005 kdy byl naší dcerke 1 rok jezdíme do Maďarska do termálů v Bukfurdo, kde se lze v pohodě ve většině bazénů (vyjma několika nejteplejších termálních s vodou 34-39 st. C) sdětmi koupat. Navíc velké dětské hřiště, ubytování řešíme v městečku Buk v soukromí, většina domů má zahradu, takže i tam je možné být s dítětem venku.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
blena
26.06.2008 13:35 78.102.34.***
RE: RE: dovolená s 2letým dítětem  

Dobrý den,loni jsme byli v Balotonboglár s našimi 2syny-1/2roku a 3roky a bylo to super.Letos jedeme znovu,ubytování celkem ušlo,většinu času jsme trávili u vody nebo na dětských atrakcích.Může jen doporučit,hlavně pro děti je to ideální a cesta autem se dá taky zvládnout.Jeli jsme asi 8hod.z toho polovičku děti spaly.Hezkou dovolenou

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Dag 22.06.2008 19:00
RE: dovolená s 2letým dítětem  

nemohu posloužit s info o uvedených letoviscích, mohu doporučit Sárvár, ten je trochu výše, hotel Park Inn. Máme také malé děti a tak se tam vracíme kvůli vyžití právě pro děti. Z několika posledních pobytů v Maďarsku soudím,že velký šrumec tam bude všude určitě, hlavně v sezoně.
hezkou dovču.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
marcela polusová
09.06.2008 21:37 213.195.230.***
dovolená s 2letým dítětem  

Dobrý den.
Plánujeme dovolenou s naší malou holčičkou. Cesta autem, ubytování v apartmánu. Na netu jsem našla ubytování v těchto střediscích: 1.Balatonboglár, 2. Balatonelle, 3. Gyenesdiás. Můžete mi o nich něco bližšího- vlastní zkušenost napsat? Rozhodujem se a tak sbírám info- abychom se nenudili, ale nebyl tam až zas tak velký šrumec.
Díky všem za dpověď. M.P.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu