A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Hajduszoboszlo-rady

16.02.2009 21:57:54 | murphy fm
Zdarec,hod te info o Hajduszoboszlo.Kdo tam byl,co tam je ,jak tam je,kolik co stoji atd.Je treba udelat zmenu po Balatonu :-).děkan :-D :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.07.2016 11:08 80.251.250.***
Aktuálně Hajdúszoboszló  

Chystáme se do Hajdúszoboszló , nějaké reference z aktuálního roku? Byl někdo? Jak je to se vstupy, bazény, aquapark, nabídka jídla.....a je nějaký market- potraviny v okolí? Lze platit kartou? :-\

• Anonym (2)
Jiří Kuchta 24.07.2014 18:04
Re: ?  

Jack: Přečtěte si dobře co jsem psal. Já jsem nenavrhoval z Břeclavi (přes Lanžhot) do Kútů, to je samozřejmě pitomost. Já když chci přes Slovensko tak sjíždím na odpočívadle 450 metrů ZA (!!) hranicí co je na řece Morava, GPS souřadnice 48°40.92127'N, 16°59.23192'E.
A jak píšu, tak na Maďarsko raději jedu přes Rakousko, důvody tam jsou.

Monika-PP
22.07.2014 11:48 178.40.99.***
Re: Dotaz  

Dobrý deň,
zaujal ma Váš príspevok a chcela by som Vás poprosiť o info apartmánu kde ste boli ubytovaní. Ďakujem

Marcela Holubářová
09.07.2014 15:37 109.238.33.***
Kniha  

Daruji knihu v maďarštině :-) e-mail-duncinela@email.cz

jack
07.07.2014 10:38 85.71.27.***
?  

takhle to objíždět?? jednou jsem jel z Břeclavi po stare přes Kůty a stravil jsem na těch 60ti km skoro zbytečně hodinu...to si radši lacnu jejich d.znamku...

• Anonym (2)
Jiří Kuchta 07.07.2014 10:10

Slovenské dálnici se dá vyhnout a ušetřit, těch pár kilometrů se dá v pohodě objet. Buď sjet na prvním odpočívadle za hranicí kde se normálně kupují známky, podjet dálnici po úzké asfaltce a do Kútů. Osobně ale poslední dobou raději jedu na Břeclav (dotankuju) a pak okrajem Rakouska - Angern, Marchegg, Hainburg, Nickelsdorf. Ty rakouské silnice jsou velmi pohodové, včetně průjezdů městečky.
Jídlo v Maďarsku je sice dražší, ale ony jsou i ty porce jaksi "pořádnější". Když si dáte gulášovou polévku (nemyslím guláš) nebo halászlé, tak nepočítejte s tím, že ještě zvládnete další chod.

jack
07.07.2014 07:42 85.71.27.***

Zdravím,nevím jakou cestu by jste si představoval,ja jezdím klasicky po D1 na Brno,D2 na Blavu,z Blava směr Rajka a napojim se na dalnici M1 směr Budapest(nevím jestli je hotov obchvat Budapesti) předloni nebyl,z Budapesti po M3 smer Debrecen,v Břeclavi na dalnicním odpočívadle u hranic z SK si kupuji dalniční znamky měsíční madarska vyjde cca na 400 Kč a týdenní cca 260 Kč,,o kempu toho moc nenapíšu,ubytovame se v apartmanu 10 dni nas vyšlo na 50 000 ft na 11 noci pro dve osoby,jidlo je tam v restauracích kvalitni a myslím že cenově přijatelné,napízí tam mísu pro dvě osoby cca za 2 100 Ft,a obsahuje 3 druhy masa po dou parech a příloha většinou rýže a opečené brambory,Halaszle nema chybu stojí jak kde ale pohybuje se od 1000 Ft výše,benzin je tam v ceně okolo 420 Ft za litr,Doporučuji navštívit pusztu Hortobagy a město Debrecen

• Anonym (3)
Tomáš
07.07.2014 02:32 178.72.252.***

Dobrý den, našel jsem náhodou na netu tyto stránky. Zítra odjíždímě do Hajduszloboszlo. Jedem do kempu a nikdy jsme tam nebyli. Můžete mi, prosím poradit nejlepší cestu? Jet po dálnicích nebo se jim raději vyhnout?Je tam kemp u aqua? Jaké jsou ceny v maďarsku obecně? Děkju moc za jakkékoli info.

Tomáš Ostrava

email: rito@seznam.cz ;-)

• Anonym (3)
jack
06.07.2014 19:03 85.71.27.***
dezinfo  

ja bych to malinko v tom článku upravil..Hajduszoboszlo neleží od Debrecenu jihovýchodně ale jihozapadně a voda ma teplotu 75C v zemi na vrtu do bazenu se napouští max 39C :-)

• Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu