A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Hory v Maďarsku

12.11.2007 17:02:59 | Adam
Ahoj, miluju hory, ale v těch maďarských jsem ještě nebyl. Mám rád především neobvyklé lokality v neobvyklé době.. takže dávám přednost túrám mimo špičkovou turistickou sezonu... Máte někdo takové zkušenosti s Maďarskem? Těší mě, co jsem se dočetl o maďarském stanování, takže to chci vyzkoušet, ale mohl bych tam jet např. už v březnu? co myslíte? předem říkám, že nejsem extremista. Dík za odpověď..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evelína 24.03.2008 17:45
RE: RE: RE: Hory v Maďarsku  

Nejvyšší hora Maďarska Kékes 1014m. Uznávám, Alpy to nejsou, ale je tam krásně.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Deny 252564
22.03.2008 19:02 89.176.193.***
RE: RE: Hory v Maďarsku  

ty vole vy ste snad jeblí madaři nemaj hory ale kopečky vysoký tak 600m.n.m

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Evelína 20.11.2007 16:31
RE: Hory v Maďarsku  

V březnu do Maďarska tak do termálních lázní,a ne na hory(teda kopečky), vždyť byste tam zmrznul, zima je tam podobná jako naše.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Adam
12.11.2007 17:02 88.101.20.***
Hory v Maďarsku  

Ahoj, miluju hory, ale v těch maďarských jsem ještě nebyl. Mám rád především neobvyklé lokality v neobvyklé době.. takže dávám přednost túrám mimo špičkovou turistickou sezonu... Máte někdo takové zkušenosti s Maďarskem? Těší mě, co jsem se dočetl o maďarském stanování, takže to chci vyzkoušet, ale mohl bych tam jet např. už v březnu? co myslíte? předem říkám, že nejsem extremista. Dík za odpověď..

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu