A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Hotely

30.07.2009 10:35:06 | aftjto
Zdravím,

rády bychom vyrazily na týden do ****hotelu Ramada Resort Aquaworld v Budapešti. Jedná se o nově zrekonstruovaný hotel s největším aquaparkem ve střední evropě, podle mapy umístněný mimo město. Z dostupných info stránek jsem viděla fotky a jsou super, je to pohádka a pro nás životní dovolená. Proto sháním někoho kdo tam byl ubytovaný, zda je vše tak jak slibují.... atd. Abychom po příjezdu nebyly vykulené jako tento smajlík 8-O

Díky za jakoukoli informaci

Marie

dostupné fotografie na www.ramadaresortauqaworld.hu
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
aftjto
13.08.2009 07:59 194.213.41.***
RE: RE: RE: RE: Hotely  

Krásné ráno,

tak se mi dostalo do ruky pár recenzí ohledně Ramady. Vypadá to nadějně, měla na 90% kladné zkušenosti. Těch zbývajících 10% jsou asi rejpálkové :-P

Apel
07.08.2009 18:04 78.136.159.***
RE: Hotely  

Má někdo ,prosím zkušenost s hotelem v ZALAKAROS s hotelem KAROS- SPA. Díky.

Radka P. 31.07.2009 15:14
RE: RE: RE: Hotely  

Pokud by tam nebylo moc Čechů, tak to by pro nás byla spíš výhoda :-) Nemusíme být v hotelu sami, ale připadat si jako na Václaváku mě taky moc nebere...

aftjto
31.07.2009 10:15 194.213.41.***
RE: RE: Hotely  

a jak tak pozoruji tak asi moc čechů tam nejezdí. Náhodou jsem narazila i na web kameru a měli docela dost lidí u bazénů, takže to vypadá slibně :-P

Marie

Radka P. 30.07.2009 16:12
RE: Hotely  

Taky by mě zajímalo, zda nemáte s tímto hotelem někdo osobní zkušenost :-)

aftjto
30.07.2009 10:35 194.213.41.***
Hotely  

Zdravím,

rády bychom vyrazily na týden do ****hotelu Ramada Resort Aquaworld v Budapešti. Jedná se o nově zrekonstruovaný hotel s největším aquaparkem ve střední evropě, podle mapy umístněný mimo město. Z dostupných info stránek jsem viděla fotky a jsou super, je to pohádka a pro nás životní dovolená. Proto sháním někoho kdo tam byl ubytovaný, zda je vše tak jak slibují.... atd. Abychom po příjezdu nebyly vykulené jako tento smajlík 8-O

Díky za jakoukoli informaci

Marie

dostupné fotografie na www.ramadaresortauqaworld.hu

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu