A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Kam s dětmi?

25.03.2008 10:03:20 | Vraťa
Plánujeme dovolenou na srpen s dětmi(8 let,3 roky a 4 měsíce).Máte nějaký typ kde by to bylo pro děti nejvhodněší?Byli jsme v Sárváru,tam to bylo fajn,v Búkk to pro děti moc nebylo.Dostali jsme typ na Hajdúszoboszló,ale nevím jestli to není pro děcka moc velká dálka.Díky za nápady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dag 28.06.2009 20:08
RE: Bükfürdö - pro děti ano  

Mluvíte mi úplně z duše, máme stejný program - Buk i rakouské lázně - i když tam vždy bylo plno. Voda v Buku je však o něco agresivnější než např. v Sárváru. a je tam v létě pěkně nacvaknuto. ale OK. :-)

• Anonym (1)
Kéro 25.06.2009 20:12
Bükfürdö - pro děti ano  

My jezdíme s dětmi do Bükfürdö od jejich 10-ti měsíců ( vždy jen babská jízda ) a nezdá se mi, že by to tam pro ně nebylo, letos jedeme po 4 a každý rok si dokážou vyhrát, loni už chodili i na velké tobogány. A jeden den jedeme do rakouského městečka Lutzmansburg, kde jsou lázně Sonnentherme, výhradně přizpůsobené pro děti. Je to od Büku cca 60km. Za týden tam frčíme. :-)

• Anonym (7)
Evelína 25.06.2009 19:20
RE:Miskolc-Tapolca  

Tyto termály mám nejraději, je tam i možnost ubytování, popř. myslím že i v okolí Tapolce se dá sehnat ubytování v apartmánech, jezdí tam dost poláků, tak myslím, že domluvit se dá.www.barlangfurdo.hu

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zlata
24.06.2009 20:47 82.114.217.***
RE: RE: RE: Hajdúszoboszló  

Tady jsou možnosti ubytování v termálech v Zalakaros.
http://www.zalakaros.info.hu/

Trifidka
24.06.2009 20:00 90.178.83.***
RE: RE: Hajdúszoboszló  

Zkuste Balatontourist.

mivasut 24.06.2009 09:04
RE: Hajdúszoboszló  

moc prosim, poslete mi nekdo konkretni tipy (nejlepe web stranky s moznosti fotek)na ubyt. v chatkach, bungalovech ci karavanech max. pro 3-4 osoby ( s ditetem)kdekoliv Madarsku.
Predem moc diky za ochotu :-)
Miriam

barnak
17.06.2009 14:25 95.102.54.***
RE: hajduszoboszlo  

Ano mozem len potvrdit v hajdu..... je super ideme tam uz 3 krat zo synom 4r

Akanamka
26.04.2009 11:04 94.143.169.***
RE: Stránky  

Zapomněla jsem napsat adresu svých stránek: www.akanami.estranky.cz

Mimochodem, pokud umíte dobře anglicky a plánujete jet k jezeru Balaton, jeďtě radši do nedalekého jezera Velence. 8-)

Akanamka
26.04.2009 11:00 94.143.169.***
Stránky  

Dobrý den. Chtěla bych vám doporučit spoustu míst. Bohužel jich je až moc, a tak bych vám chtěla doporučit svojí stránku. Protože jsem do školy psala ročníkovou práci na téma Maďarsko, chtěla bych tento text zveřejnit na svých stránkách. Do prázdnin tam určitě bude celý text.
Pokud ale máte děti, cestu do Hajdúszoboszla bych nedoporučovala, jednak proto, že je to moc daleko. Nejblíže je asi Zalaegerszeg, ale nejlepší to je asi v Mogyorodu u Budapešti. Celou dovolenou si tak můžete užít jak u bazénu, tak i prohlídkou města. ;-)

• Anonym (3)
denulka
30.07.2008 13:46 62.84.143.***
RE: hajduszoboszlo  

Dobrý den,
letos jsem dětem také slíbila Balaton.....................ale když jsem plánovala autobusem, bylo mi řečeno zcela nemožné bez CK což jsem nechtěla, jak prosím cestujete autobusem Vy.Předem děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu