A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Lázně Bük (Maďarsko)

19.01.2016 19:06:18 | JanaVa
JanaVa
Dobrý den , chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s termálníma lázněma Bük.Několik let jezdíme na Slovensko do Velkého Mederu.Nyní by jsme chtěli vyzkoušet Maďarsko.Jaké jsou vaše zkušenosti s lázněma Bük?Jaké tam jsou ceny?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.09.2017 21:14 134.255.13.***
Re: Lázně Bük (Maďarsko)  

Právě jsme zde a mohu říci, že po pěti letech je to lepší. Ubytování pro dva v apartmánu s bohatou snídaní, kterou ani nesníte celou, cca 40 Eur/den. Večeře v restauraci do 10 Eur/ osobu. Jen to zkusit, cesta z PR přes SK do Madarska (okolo Gyeru) po dálnici 350km za 3,5hod. Jen posledních cca 15km mimo dálnici. Ubytování v Büku - cca 2 km od lázní Bükfürdó, parkování zdarma, české jídelní lístky, .... no a asi 60% Čechů a Moravanů 8-).

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.06.2017 18:51 109.80.73.***

Vazeni doba kdy se v laznich Bukfurdo vyborne varilo a jedlo je davno pryc. Ted se tam nevri, ale ohriva v mikrovlce. Jedine cerstve jidlo je pizza, langose a hamburgry.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.09.2016 23:59 185.15.252.***

jezdím do lázní Bük 8 let a to 3x za rok , Jsem z jižních čech a mám to 350 km do lázní . Byl jsem ve Velkým Mederu , Podhajská . Hrůza už nikdy tam . hrozně lidí a málo bazenů , před sluníčkem se nedá skovat .V Madarsku jsem byl min. na . 5 místech ( Zalakároš- TAKY SUPER , pápá, hevíz , hargany , szeged , atd.) v lázní a vždy jsem se vrátil do Büku.kde je to super . jsou to 2 největší lázně v Madarsku s 35 bazény + 7 ted nových bazenů pro děti venkovní 2016 . Cena na celý den 270 kc pokud chcete zážitkový je jich tam dost ( perličky , vodní masáže , proud vody na záda , řeka , tobogány , atd. bez tlačenice - někdy to běží i bez lidí KTERÝ ZKRÁTKA NEJSOU ) na zážitkový si připlatíte ještě 120 kč na celý den to je celkem 390 kč celý den od 15 hod zase slevy , Záleží kam chcete jít a v kolik hod jdete do lázní a podle toho zaplatíte . V zážitkových máte klid zadarmo lehátka, skřínky na oblečený také zadarmo - uzamknete a klíček máte u sebe . jsou to takový lázně v lázní . dostanete hodinky a můžete chodit kde chcete po celých dvou arealech .Jídlo máte na 70 % v celám arealu v češtině a velký porce za rozumný peníze okolo 100 kč , každý pátek květen - říjen trhy a ochutnávka před lázněma . . Zkrátka super BUK !!!! Ubytování já mám v malém hotelu v Buku za 350 kč se snídaní pro jednoho na noc.

Sally 13.05.2016 06:46

Pokud se pamatuju, tak si tam člověk dal věci do látkových pytlů a odevzdal v šatně, kde je šatnářky zavěsili. Ale to už je mnoho let zpátky. Nás lázně moc nezaujaly, jedná se spíše o léčebné na více dní a ne na jeden den. Kdo chce zážitky a odpočinek musí jinam. Skutečně, tak jak je tu někde psané, jedná se ještě o lázně léčebné, nikoli zážitkové. My jezdíme do Gyoru a jsme tam spokojeni.

Neregistrovaný uživatel
12.05.2016 21:21 90.181.14.***

Buk se slovenskem nesrovnatelné.Cena na plovču 260Kč celodenní a jídlo vynikající

• Anonym (1)
Jiří Kuchta 30.03.2016 22:49
proč nové vlákno ?  

... když vedle je už starší ?

beaver63 12.02.2016 20:32

Ohledně chodu lázní tak vše máte tady: http://www.bukfurdo.hu/cs/
Jen pro upřesnění Bük je vesnice komplex lázní se jmenuje Bükfürdő .Také záleží jest-li jedete s dětmi,to bych doporučil spíš Sárvar.Bükfürdő má naštěstí ještě charakter lázní a ne aquaparku.

• Sally
  • Anonym (3)
Blanka pb 30.01.2016 17:21
Re:  

Zdravím, do Büku jezdíme spoustu let několikrát ročně.V zimě do hotelů Répce - je opravdu výborné využívat spojovací chodbu mezi hotely a lázněmi.V létě jezdíme do apartmánu jelikož v obou hotelech je sice dobrá strava, ale nedá se srovnat s jídlem a atmosférou v čárdách.Zkusili jsme taky Meder a jiné termály, ale u nás vítězí Bük.Přeji hezký pobyt Blanka
Ještě doplním něco k cenám, nevím o jaké ceny máte zájem,ale například za večeři pro dva i s pitím platíme všude plus,mínus 20euro.Základní vstup byl před vánoci 8 euro.Jedeme tam příští týden tak jestli potřebujete něco zjistit,napište.

• Anonym (2)
Jarca2 30.01.2016 15:25

My jsme byli v Buku dvakrát,jednou v prosinci a jednou v únoru,ubytovaní jsme byli vzdy v hotelu,jednou Répce,podruhé Répce Gold,takže se skříňkami neporadím,protože hotely jsou propojeny spojovací chodbou s termály,takže jsme v županech přecházeli z pokojů do termálů,což je docela výhoda.Pro mě jsou jedny z nejlepších maďarských termálů v poměru vzďalenost z jiižní Moravy,odpočinku na prodloužený víkend a úžasné maďarské kuchyně :-D .-D Já můžu jen doporučit :-* .Jinak je tam hodně českých návštěvníkû,,domluvíte se bez problémů česky 8-)

JanaVa 30.01.2016 10:06

Děkujim moc za odpověď.My se chystáme teď začátkem března tak mně spíš zajímal režim ve vnitř v lázních.Na jedné diskuzi jsem četla že nejsou ve vnitř skříňky na převlečení na zámek.Máte s tím zkušenost?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu