A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Lázně Bük (Maďarsko)

19.01.2016 20:06:18 | JanaVa
JanaVa
Dobrý den , chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s termálníma lázněma Bük.Několik let jezdíme na Slovensko do Velkého Mederu.Nyní by jsme chtěli vyzkoušet Maďarsko.Jaké jsou vaše zkušenosti s lázněma Bük?Jaké tam jsou ceny?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 22.06.2018 23:34
Re: Lázně Bük (Maďarsko)  

Pěkných termálů je v Maďarsku plno - skoro každá vesnice nějakej má.
Kromě těch již zde uvedených bych uvedl:

Celldomölk (malé ale pěkné a příjemné)
Pápa
Gyula
Békescsaba
Makó
Eger (špica)
Miskolc-Tapolca (špica)

Neregistrovaný uživatel
22.06.2018 05:47 217.197.151.***
Re: Maďarské lázně  

Ahoj, všechny jmenované lázně jsou fajn, Heviz ale pro malé děti moc není....kromě jezera jen tam jen bazének.
Jinak můžu ještě kromě jmenovaných doporučit Zalakaros, tam my jedeme letos, je to i kousek od Balatonu, kam si můžete udělat výlet. Vyžití pro děti je tam vynikající...
http://www.hellozalakaros.hu

Neregistrovaný uživatel
21.06.2018 16:38 185.131.60.***
Re: Maďarské lázně  

Dobrý den,mimo dvou termálů které jste jmenovala jsme ve všech byli.Pro děti doporučuji jednoznačně Buk nebo Sárvár - ten možná o malinko víc.Vyžití v lázních je zhruba stejné, ale Buk je malá vesnička kterou projdete za půl hodinky, naproti tomu Sárvár je krásné město kde se dá jít na večerní procházky na náměstí bývá i program.Pokud Vás něco zajímá ptejte se.Blanka

Neregistrovaný uživatel
21.06.2018 11:47 82.99.130.***
Maďarské lázně  

Dobrý den, ráda bych navštívila nějaké termální lázně v Maďarsku a byla bych ráda za vaše tipy. Mezi nejoblíbenější destinace jsem se na http://jacestovatel.cz/media/termalni-lazne-madarsko-kompletni-radce dočetla, že patří
budapešťské Széchényi, Gellért, Rudas, Király, Lukács a dále pak Mosonmagyárovár, Györ, Bükfürdö - Bük, Sarvár, Hévíz, Harkány, Mezökövesd. O každém z nich je tam něco málo napsáno, ale stále se nemohu rozhodnout. Chci cestovat s manželem a dvěma malými dětmi, takže bych ráda, aby tam bylo i nějaké to vyžití pro děti. Jaké máte zkušenosti? Díky.

Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 14:53 213.108.162.***

Tak to už nikdy do Mederu nepojedete.Srovnat nelze!!!!

• Sally
Neregistrovaný uživatel
27.05.2018 14:30 89.102.170.***

Vazeny, nevim kde uvnitr lazni jite. My jezdime s dvema detmi letos uz ve veku 7,5 a 9 let do Buku patym rokem a kluci nikam jinam nechteji. Jist chodime do jidelny, kde se vyborne vari, vezmete si tac a vyberete si z jidelniho listku v cestine menu, nebo jedno jidlo, nekdy je v cene zakusek. I kachnu maji. Vyborne velke kremrole a jine uzasne dortiky. Rizky pres cely talir a vubec velke porce, my si kupujeme jen dve jidla a mame je napul s detmi. Chce to projit si lazne a zjistit kde co je, nez usednout u prvniho pultu. Jinak se v lete 2016 otevrel novy bazen pro deti a lazne se rozsirily o dalsi detske prvky. Za nas Buk lazne super.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2017 21:14 134.255.13.***

Právě jsme zde a mohu říci, že po pěti letech je to lepší. Ubytování pro dva v apartmánu s bohatou snídaní, kterou ani nesníte celou, cca 40 Eur/den. Večeře v restauraci do 10 Eur/ osobu. Jen to zkusit, cesta z PR přes SK do Madarska (okolo Gyeru) po dálnici 350km za 3,5hod. Jen posledních cca 15km mimo dálnici. Ubytování v Büku - cca 2 km od lázní Bükfürdó, parkování zdarma, české jídelní lístky, .... no a asi 60% Čechů a Moravanů 8-).

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.06.2017 18:51 109.80.73.***

Vazeni doba kdy se v laznich Bukfurdo vyborne varilo a jedlo je davno pryc. Ted se tam nevri, ale ohriva v mikrovlce. Jedine cerstve jidlo je pizza, langose a hamburgry.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
10.09.2016 23:59 185.15.252.***

jezdím do lázní Bük 8 let a to 3x za rok , Jsem z jižních čech a mám to 350 km do lázní . Byl jsem ve Velkým Mederu , Podhajská . Hrůza už nikdy tam . hrozně lidí a málo bazenů , před sluníčkem se nedá skovat .V Madarsku jsem byl min. na . 5 místech ( Zalakároš- TAKY SUPER , pápá, hevíz , hargany , szeged , atd.) v lázní a vždy jsem se vrátil do Büku.kde je to super . jsou to 2 největší lázně v Madarsku s 35 bazény + 7 ted nových bazenů pro děti venkovní 2016 . Cena na celý den 270 kc pokud chcete zážitkový je jich tam dost ( perličky , vodní masáže , proud vody na záda , řeka , tobogány , atd. bez tlačenice - někdy to běží i bez lidí KTERÝ ZKRÁTKA NEJSOU ) na zážitkový si připlatíte ještě 120 kč na celý den to je celkem 390 kč celý den od 15 hod zase slevy , Záleží kam chcete jít a v kolik hod jdete do lázní a podle toho zaplatíte . V zážitkových máte klid zadarmo lehátka, skřínky na oblečený také zadarmo - uzamknete a klíček máte u sebe . jsou to takový lázně v lázní . dostanete hodinky a můžete chodit kde chcete po celých dvou arealech .Jídlo máte na 70 % v celám arealu v češtině a velký porce za rozumný peníze okolo 100 kč , každý pátek květen - říjen trhy a ochutnávka před lázněma . . Zkrátka super BUK !!!! Ubytování já mám v malém hotelu v Buku za 350 kč se snídaní pro jednoho na noc.

• Anonym (1)
Sally 13.05.2016 06:46

Pokud se pamatuju, tak si tam člověk dal věci do látkových pytlů a odevzdal v šatně, kde je šatnářky zavěsili. Ale to už je mnoho let zpátky. Nás lázně moc nezaujaly, jedná se spíše o léčebné na více dní a ne na jeden den. Kdo chce zážitky a odpočinek musí jinam. Skutečně, tak jak je tu někde psané, jedná se ještě o lázně léčebné, nikoli zážitkové. My jezdíme do Gyoru a jsme tam spokojeni.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu