A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

nabídka spol. dovolené

01.03.2009 09:45:07 | cordobka
cordobka
nebudete někdo o prázdninách v Balaton akali , Hledáme parťáky , rodinku do nudakempu Levendula ,Přeci jen čeština tam nezní moc často , ale jinak je to ráj na zemi 39/40 a máme syna 14
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
cordobka 20.04.2010 20:04
RE: RE: RE: RE: RE: Nudakemp  

tak mám něco špatně jelikož mi to říká přijemce neexistuje my máme .

cordinka :-) je to na seznamu

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Karlos32
20.04.2010 19:42 213.192.34.***
RE: RE: RE: RE: Nudakemp  

Kontakt píšu trošku šifrou, protože v plném znění to systém odmítal vložit a nabízel registraci s uvedením emailu to mi, ale momentálně nejde takže takhle karlos320(zavinutýa)u seznamu
Je lepší si pobyt objednat dopředu přes net nebo dorazit na místo a zařizovat až tam.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
cordobka 19.04.2010 23:31
RE: RE: RE: Nudakemp  

jak je to s rybařením a povolenkou a všemi vecmi kolem rybaření ti napíšu nějak soukromně, :-) proč ?, to vysvětlím soukr.

Karlos32
19.04.2010 23:00 213.192.34.***
RE: RE: Nudakemp  

Moc díky za cenné informace. Manželka je rybářka dá se tam koupit nějaká krátkodobá povolenka? kupuje se v kempu nebo někde jinde.

• Anonym (1)
cordobka 19.04.2010 22:33
dovětek  

ještě dovětek , vedoucí hlídací služby umí velmi dobře česky i když je madar jak poleno :-)

cordobka 19.04.2010 22:27
RE: Nudakemp  

V nudistickém kempu to chodí jako v každém jiném kempu který je textilní , to znamená koupání grilování rybaření lenošení atd , po jednom dni stráveném v nudistickém kempu ti vše bude připadat normální tzn, že si spíše všimneš že dozrály jablka na stromě než že kolem tebe prošel někdo s velkýma nebo s velkým .Restaurace je rozdělena na vnitřní a ***** část a podle toho jak chceš být oblečen nebo neoblečen , Trvají v ***** restauraci na sezení na ručníku vlastním jiné omezení v restauraci ***** části není. Do obchodu tam je cedulka alespon minimálně oblečen tzn že alespon ručník kolem pasu (je to ale spíše kvuli tomu že obchod funguje taky jako pekárna tak je to spíše z nějakých hygienických předpisů ). Personál pokud je zrovna v práci tak oblečen je podle toho taky personál poznáš (Bude asi jediný oblečený v tom horku jaký v madarsku panuje v letě ) a když má volno tak dělá co chce to znamená že se opaluje koupe jako ty jako výletník . Kemp je obehnán plotem docela vysokým a proletený lýkovým plátnem takže dovnitř není nikde vidět .Nevím co máš na mysli pojmem zvědavci ?? ale pokud myslíš na uchyly tak to nehrozí, jelikož by ho někdo rychle vyhnal , v kempu je hlídací služba . Prátelští ke stydlinum je myšleno , hlavně ženy se někdy stydí třeba projít celý kemp od vody ke stanu , tak jim nikdo nic neříká ale u vody a travníkové pláže je cedulka stím co se smí a nesmí tam jsou už zakázany plavky . Co se týče jazykové znalosti madarštiny tak bych si z toho nedělal hlavu jelikož němčina a madarstina tam zní zhruba ve stejném poměru . Personál umí i anglicky a francouzky a hlavně Madaři jsou velmi přátelští lidé a personál má zkušenosti , když něco děláš co by se nesmělo dokáže rozpoznat jestli je to omylem a z jazykové neznalosti nebo je to zlý umysl a záměr . Pokud byste ještě něco potřeboval vědět třeba k cestě a nebo cokoliv rád budu nápomocen

• Anonym (1)
Karlos32
18.04.2010 23:56 213.192.34.***
Nudakemp  

Prosím napište mi jak to chodí v naturistickém kempu Levandula,vaše příspěvky v zdejších diskuzích mně navnadily tam s manželkou a 3letým synem letos vyrazit asi na týden, ale zatím nemám tu zkušenost a tak si dost dobře nedokáži představit jak to tam chodí a to zvyšuje naše obavy.Píšete o obchodu a restauraci chodí se tam také nahatí? Personál je oblečený? Jsou hranice jasně nudakempu jasně vyznačeny? nechodí tam zvědavci?Píšete,že jsou tam k stydlínům celkem přátelští, co to přesně znamená? Prosím zodpověste mi moje otázky a napište další podrobnosti ,které nám můžou ušetřit mnohé trapasy znásobené nevalnou jazykovou znalostí.Předem děkuji myslím, že to bude zajímat i další nezasvěcené.

vp01 19.06.2009 11:10
RE: RE: RE: nabídka spol. dovolené  

Ahojte,
v akom termíne idete? Prázdniny - to sú dva mesiace... My ideme 11.7.09 do nudakempu Straško (Pag, HR), ďalší týždeň sa budeme niekde túlať, možno by sme sa zatúlali i k Balatonu... Alebo nejaký ten víkend - ak bude počasie a čas.

cordobka 07.03.2009 20:10
RE: RE: nabídka spol. dovolené  

do Fuhredu jezdíme akorát do plusu nakupovat proti vašemu kempu tak dvakrát za týden . ale můžeme se domluvit na nějaké akci společně

panterka 05.03.2009 15:50
RE: nabídka spol. dovolené  

to cordobka: ahoj, my budeme nedaleko, ale v Balaton Fured, camp Fured od 25.7. na týden. Pobyt již máme zaplacený , ale společnost též uvítáme:-) Jsme milí, společenští a pro každoi špatnost :-D
34 a 31 let, 2 děti

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu