A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Pláže u Balatonu

12.11.2007 16:59:09 | Sára
Ahoj, četla jsem text a nejvíc mě asi zaujal samozřejmě Balaton. Kdysi k němu jezdili moji rodiče, ale hádám, že se od těch dob už leccos změnilo... Není tu někdo, kdo by mi doporučil nějakou pěknou čistou ne moc přeplněnou pláž/lokalitu, kde je hezké koupání? Díky moc :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Papaja21 27.11.2007 08:21
Balaton  

Mě se líbilo v Balatonföldvaru, ale hezké pláže byly taky v Balatonfüredu. Přeplněnost pláže záleží hlavně na tom, v kterém období tam jedeš.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Dag 20.11.2007 18:56
RE: Pláže u Balatonu  

Sáro, mohu včele doporučit město Sárvár a jejich nový hotelový komplex Park Inn 4*. parádní relax pro celou rodinu za každého počasí, taktéž 24km vzdálené městečko Buk a světoznámé Buk furdó. určitě nebudete zklamána

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Sára
12.11.2007 16:59 88.101.20.***
Pláže u Balatonu  

Ahoj, četla jsem text a nejvíc mě asi zaujal samozřejmě Balaton. Kdysi k němu jezdili moji rodiče, ale hádám, že se od těch dob už leccos změnilo... Není tu někdo, kdo by mi doporučil nějakou pěknou čistou ne moc přeplněnou pláž/lokalitu, kde je hezké koupání? Díky moc :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu