A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Počasí

10.03.2009 18:41:38 | dajda
dajda
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Jak je to s počasím v Maďarsku . Bývá tam stálejší počasí než u nás. Hlavně se mi jedná o to, jestli čekat až na to, jak bude nebo se dá plánovat dovča dopředu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bonka 20.03.2009 23:23
RE: RE: RE: Počasí  

dada211
jezdíme poslední týden v květnu do termálů v Bükfürdo. Paráda. Loni bylo jako v létě u nás. Už tam byly i třešně.
Kdy bych už nikdy nejela, to je první týden v červenci, 2 roky po sobě nám v Keczhely u Balatonu propršely, ale durch vždy celý týden :-(

k.m
20.03.2009 17:08 92.62.224.***
RE: RE: RE: Počasí  

Ve venkovních termálech se dá koupat i v prosinci....
Jinak jak už bylo řečeno - počasí podobné jako u nás...čili nestálé tj. na přelomu května/června může být pěkně nebo škaredě....těžko předem říci..

dada211 19.03.2009 23:32
RE: RE: Počasí  

Mě by tedy zajímalo, jaké je tam počasí koncem května a v prvních týdnech v červnu? Zda by to už šlo pobývat pod stanem, a koupat se ve venkovních termálech. Předem děkuji.

cordobka 17.03.2009 19:52
pro dajdu  

takže se vlastně skoro shodujeme . celé prázdniny horko jen dvacátého až maximálně třiadvacátého července byla zima a pršelo, jinak jinak bylo počasí o prázdninách krásné v čemž se všichni shodujeme . Což ale potvrzuje relativní stálost krásného počasí ;-)

rudabolevec
17.03.2009 17:05 89.102.127.***
RE: RE: reakce  

Chtěl bych se rovněž připojit k popisování Maďarska, protože letos jedeme již potřetí a stále se nám tam líbí. Loni jsme byli v Zalakarosi a to od 26.7. do 2.8. a bylo tam kouzelně. A je pravda, jak píše Zlata, že od lidí, které jsme střídali jsme se dověděli, že tam bylo mokro již uvedené 4 dny. Termín, který jsme tam byli ubytováni byl opravdu velice teplý. :-D

• Anonym (1)
cordobka 13.03.2009 17:52
reakce 2  

Pravdou, ale je že přes balaton byly vidět mraky a občas pěkně foukalo z jižní strany balatonu a když jsme byli v tihany 24 července tak byli mraky i nad šiofokem .Bude tedy asi velký rozdíl mezi jižní stranou balatonu a severní my měli opravdu jen šílené vedro a na ochllazení na 28stupnů jsme se všichni těšili jen to bylo moc malokrát za ty prázdniny

• Anonym (1)
Zlata
13.03.2009 11:38 82.114.217.***
RE: reakce  

Cordobko, my byli vloni týden v Zalakaros, což jsou termály kousíček pod Balatonem a je pravda jak píše Evelína, že tam v tom červenci několik dní pršelo. My jsme tam byli od 19.7. do 27.7.2008 a z toho 4 dny se nedalo venku koupat - zima, a déšť, zkraje trvalý, pak přeháňky, naštěstí tam je i krytý areál, tak jsme mohli tam. Ale to byl asi zrovna ten jedinej nepovedenej týden v červenci, přijeli jsme pak domů a u nás už pařáky jak hrom....

cordobka 12.03.2009 18:19
reakce  

Pro evelinu , vubec nepíšeš jaký rok propršel v červenci týden u balatonu . Byly jsme tam minulý rok a jediný den kdy v červenci na balatonu pršelo bylo 20 července a to opraVDU CELÝ DEN A DRUHÝ DEN 21 DOPOLEDNE PŘESTALO PRŠET JINAK B YLO celý červenec až vedro a pak hnusné vedro , srpen až do dvacáteho srpna bylo opět vedro takové že už nás to z balatonu vyhnalo a jeli jsem se ochladit do české republiky , Byli jsme v Akali měsíc a dvacet dní tak jelikož jsme byli toho dvacáteho doma a 21 jsme se vraceli tak si to snadno pamatujeme .Během těch dvou měsíců byli ještě čtyřikrát vždy v noci pulhodinové bouřky jedna s rychlosí větru 120km v hodině to je o počasí u balatonu minulý rok o prázdninách vše

• Anonym (1)
Evelína 11.03.2009 20:52
RE: Počasí  

Ahoj.počasí je tam přibližně stejný jako u nás, sice jaro většinou přichází dřív a třeba i jahody a třešně jsou o zhruba 3 týdny dříve jako u nás, ale co se týká léta a stálého počasí, to se říct nedá. Vloni známým propršel celý týden v červenci na Balatonu, ve čtvrtek se sebrali a jeli domů. Takže naplánovat si dovolenou je stejný jako u nás. Prostě tam není jistota léta jako třeba v Chorvatsku. Ale zase pokud bude škaredě, jsou tam všude termály a dá se zajít tam do teplé vody.

dajda 10.03.2009 18:41
Počasí  

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Jak je to s počasím v Maďarsku . Bývá tam stálejší počasí než u nás. Hlavně se mi jedná o to, jestli čekat až na to, jak bude nebo se dá plánovat dovča dopředu. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu