A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Přecho z koruny na Euro

01.07.2009 10:27:22 | Vladek
Vladek
Tak se mi zdá, že se všude přechodem na Euro zdražilo. Slováci se snažili vše hlídat a sledovli obchodníky, ale asi se to nepodařilo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Daniela 1 20.07.2009 20:32
RE: RE: RE: Přecho z koruny na Euro  

Vladku, neměla jsem na mysli ceny v běžných obchodech, ale pouze a jen konkrétně ve Vrbově na koupališti, protože i v Tatralandii byly ceny za občerstvení tak nějak přijatelné. A co se týká pohonných hmot, my jezdíme na LPG a ceny na Slovensku jsou velmi podobné našim. Ovšem je pravda, že výdělky mají asi nižší i když na straně druhé - neslyšeli jsme nikoho stěžovat si na těžký život.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vladek 18.07.2009 21:57
RE: RE: Přecho z koruny na Euro  

Danielo, bohužel nemohu srovnávat ceny před a po úplně objektivně, protože jsem bohužel trochu Slovensko po rozdělení republiky opomíjel. Musím to napravit. Už před eurem to bylo trochu dražší než u nás. V současné době mohu srovnat třeba cenu benzínu s Rakouskem, u kterého bydlím. nezávidím bratrům, protože jejich výdělky jsou oproti nám menší a k tomu dražší život. Co se ale dá dělat, musí se s tím žít. :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Daniela 1 09.07.2009 22:18
RE: Přecho z koruny na Euro  

Moje řeč, ve Vrbově tedy určitě ne!!!!
Příklad jeden nanuk Míša, který momentálně můžu u nás koupit za cenu 7 - 8 Kč, tam pořídíte za 0.9 EUR!!!! To je nehoráznost....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vladek 01.07.2009 10:27
Přecho z koruny na Euro  

Tak se mi zdá, že se všude přechodem na Euro zdražilo. Slováci se snažili vše hlídat a sledovli obchodníky, ale asi se to nepodařilo.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu