A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Repce gold

12.05.2009 19:24:21 | danuska
danuska
Jedu v září do hotelu Repce gold,prosím,kdo byl v tomto hotelu můžete mi napsat jak to v tomto hotelu chodí ohleně nějakých procedur,zda se tam domluvím nebo dočtu na nějaké informace.Prostě jak to tam při příjezdu chodí.Díky :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.05.2013 12:21 194.213.48.***
Re: Repce gold  

V hotelu Répce Gold jsem byl v srpnu 2012. Je to výborný hotel, ve všem spokojenost, opravdu kvalita odpovídá hvězdičkovému označení hotelu. Příjemný personál, výborná kuchyně. V případě potřeby je přítomen delegát Hungariatour (byl jsem přes tuto cestovku). Radek

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
beaver63 11.02.2013 21:15

Včera jsme se vrátili z prodlouženého víkendu v tomto hotelu.Absolutní spokojenost 8-) s pokoji s wellnes se stravou (((clap))) a v neposlední řadě vstřícný personál.Při první večeři když zjistili,že jsme skupinka 10 přátel ihned nám zajistili velký stůl a měli jsme ho rezervovaný po celý pobyt.
Jediné nemilé překvapení /ale to nepadá na vrub hotelu/ jsme zažili v sobotu v lázních kdy v 17.hod./ otevřeno do 21.hod./ vyhnali všechny hosty protože v odpočinkové části byla nějaká soukromá akce :-\ :-@

PS mluvilo se tam jen maďarsky,česky a německy,žádná ruština (((clap)))

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
02.08.2012 20:26 88.101.38.***

Díky.Blanka

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
beaver63 31.07.2012 22:57

V tomto hotelu ne,ale ve starším Répce.Oba jsou na velmi slušné úrovni a jsou propojeny chodbou a hotelovým parkem. Více tady : http://www.booking.com/hotel/hu/repcegoldbukfur.cs.html

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Blanka pb 31.07.2012 19:07

Díky ,byl jsi v tom hotelu a jak se případně líbilo? My ho máme zabukovaný na týden v polovině září. Blanka

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
beaver63 30.07.2012 19:19

Ano je a navíc i župan :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2012 18:38 88.101.38.***

Prosím neví někdo zda je v ceně pokoje v tomto hotelu i vstup do termálních lázní? Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
danuska 12.05.2009 19:24
Repce gold  

Jedu v září do hotelu Repce gold,prosím,kdo byl v tomto hotelu můžete mi napsat jak to v tomto hotelu chodí ohleně nějakých procedur,zda se tam domluvím nebo dočtu na nějaké informace.Prostě jak to tam při příjezdu chodí.Díky :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu