A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Sárvár

08.07.2008 11:00:37 | Nody
Nody
Termální koupaliště,v blízkosti hotel a ubytováním.Moc pěkný komplex,i když po příjezdu na parkoviště(zdarma),jsme očekávali hlavu na hlavě,bylo to v pohodě.Nějak se to v prostoru rozprchlo.Mají tam spoustu stánků s občerstvením,animační program a pěkné prostředí.Moc se nám tam líbilo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
stenly.stenly 04.07.2016 21:16
sárvár  

Ahoj všem,
včera jsem s rodinou přijel na týden do Sárváru. Naprostá spokojenost! Děti nemůžu dostat z bazénu a v každé větě je slovo "koupání"
Všem co už mají po krk létání a bezpečnostních opatření doporučuji. Z Prahy za pět hodin. Moře tu není, ale pro rodiny tu je dost vyžití.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.06.2016 19:27 84.244.117.***
Re: Sárvár-bungalov  

Ahojky,já tamjezdím každý rok v zimě do hotelu. Nic lepšího není,cena ubytování+zbytek je strašně drahá. Letos chci zkusit autokemp s karavanem,někam jsem dal prospekty a nevím kam. Na kolik Tě to tam přišlo,nebo nemáš jejich www stránky prosím??? O:-)
Děkuji moc Pavel

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
28.05.2016 21:14 78.156.36.***

Chci se zeptat jak do Sarváru. Jestli je potřeba dálniční známka Maďarska. Nebo jak nejlépe z Prahy autem

Neregistrovaný uživatel
11.02.2016 05:40 217.197.151.***
Re: Mobil Home  

Mrklni tady, dole je kontakt do kempu.

http://www.thermalcamping.com/mobilhaz_info

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.02.2016 00:09 80.95.103.***
Mobil Home  

Prosím, nemáte někdo nějaký kontakt na Mobil Home v Sarvaru?? Moc děkuji :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.10.2015 21:50 37.221.246.***
Apartman thermal camping v Sarvaru  

Chtěla bych se zeptat, jestli jste tam někdo nebyl ubytovany.
Jak je to tam vevnitř velké,.Je Nas dohromady pět -2 dospělý,3 děti,nikde jsem nic nenašla.Nenašla jsem ani na mapě kde to je.
Kdyby jste něco věděli prosim poslat na email: monika.sloupenska@seznam.cz
Děkuji předem :-)

Katka.00
04.08.2015 14:26 195.39.54.***
Re: Sárvár  

Do Nádasdy restaurace jsme taky vyrazili, když jsme byli o Velikonocích v Sárváru. Nechápu ty super recenze. Měla jsem stažený jejich denní menu, které se nám však snažili "zatajit" a nabídli pouze drahá jídla. Nicméně když jsem ho vytáhla, vše najednou šlo. Servírka (hovořící pouze maďarsky) se pak ale vrátila s nějakou informací ohledně přílohy - měl být řízek s kaší - přinesli nám řízek s rejží :-))) Kaše asi došla.
Večer jsme tam byli znovu, protože jsme nevěřili vlastním očím, že v restauraci nikdo nebyl. Tentokrát ano - ještě jedna česká rodina. Jídlo z jídeláku dobré, velké porce, servírka mluvila slovensky a účet spočítala úplně blbě.

• Anonym (1)
Jessie 24.07.2015 12:32
Re: sarvar  

Ceny vstupného jsou Evčo tady:
http://www.sarvarfurdo.hu/druhy_vstupenek

Děti nemůžou jen do asi 3 bazénů, ale to Vás nijak neovlivní :-)

Hezkou dovolenou a prima pobyt, je tam opravdu parádně, jak uvnitř, tak venku:-)

evča
24.07.2015 10:02 31.192.82.***
sarvar  

Dobrý den jedeme do termálu v sarvaru tak jsem se chtěla zeptat zda někdo nevíte jaké je vstupné do lázní a jak to tam chodí a do kolika bazénů není možný vstup dětí/syn 7 let/

Děkuji za odpověd

Dan Vrána
20.07.2015 19:15 91.82.151.***
Sárvár  

Úžasné,moderní lázně! Bydlíme v luxusním "statku" hned u zadního vchodu a docela fajn. Apartmán je tak akorát pro dva dospělé a jedno dítě 5 let. Bohužel bez terasy (ve druhém patře)
Jen jsem dal na recenze restaurací a první den jsme vyrazili do "vyhlášené" Nádasdy vendéglőt.
Nic hnusnějšího, jsem nezažil . Pohlreichova noční můra. Jídla kvanta, ale kvalita naprosto šílená. Tohle by snad nežralo ani pr...e. Teď jsme tam "dojedli" vrátili 3 talíře z nichž jsme každý uždibl dvě lžíce a honem pryč! Opravdu hospoda pro lidi co mají rádi hooodně na talíři a je jim jedno co žerou. NEVER EVER

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu