A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Tapolca

13.12.2007 21:53:16 | Evelína
Evelína
pro admina: měla bych dotaz, v termálních lázních u města Tapolca máte, že je součástí města Miskolc, ale když kliknu na Tapolca, tak se mi objeví, že leží 12 km od Balatonu. To jsou dvě Tapolce/jsou tam jeskynní termály/ jedna u Balatonu a jedna u Miskolce? Já znám pouze u Miskolce, který leží od Balatonu určitě 300 km.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evelína 16.04.2009 07:43
RE: Jeskynní lázně Miskolc-Tapolca  

Sknes-souhlasím s tebou, v moc termálech jsem nebyla, jezdíme jenom do těchto, protože si myslím, že to tam úžasné.

Sk@nes 15.04.2009 18:23
Jeskynní lázně Miskolc-Tapolca  

Evelíno, pravděpodobně si měla na mysli tyto termály: http://www.barlangfurdo.hu/ Byl jsem tam již 2 x a jsou to nejkrásnější termály v jakých jsem byl. :-D

cordobka 20.11.2008 19:59
Tapolca u Balatonu  

co se týče Tapolci u balatonu tak tam jsou jeskyně a jezdí se tam lodičkách , je to dobrý tip na výlet ale je tam dlouhá fronta cca hodinu ale stojí to za to když pujdete s dětmi fronta vám uteče jelikož hned je tam několik stánků s ulně vším zmrzlina pizza a liné mlsky , dvě restaurace a veliké parkoviště kde si mužou děti sednout bud na lavičku nebo do auta .Všem do poročuji

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
cordobka 20.11.2008 19:58
Tapolca u balatonu  

co se týče Tapolci u balatonu tak tam jsou jeskyně a jezdí se tam lodičkách , je to dobrý tip na výlet ale je tam dlouhá fronta cca hodinu ale stojí to za to když pujdete s dětmi fronta vám uteče jelikož hned je tam několik stánků s ulně vším zmrzlina pizza a liné mlsky , dvě restaurace a veliké parkoviště kde si mužou děti sednout bud na lavičku nebo do auta .Všem do poročuji

• Anonym (2)
Evelína 17.11.2008 11:04
RE: tapolca  

Kdo jste byl v Tapolci u Balatonu - v těch jeskyních se jen jezdí na loďkách nebo se tam dá i plavat?

cordobka 18.09.2008 12:19
tapolca  

co se týče tapolci u balatonu , tam je taky komplex jeskyní kde jezdíš jeskyněmi na lodičkách , mohu vřele doporučit ale je třeba se připravit na slušnou asi hodinovou frontu před jeskyněmi . Jinak mohu vřele doporučit

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Re
17.09.2008 17:04 88.146.207.***
Miskolc-Tapolca  

Jeskynní lázně jsou součástí Miskolc (směr Eger,stále dálnice z Budapešti). I tam je to zážitek. Narozdíl od Balatonu, kde se mluví německy, tady polsky, slovensky, rusky.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
josip
31.07.2008 16:50 81.19.3.***
RE: RE: RE: Tapolca  

tapolca

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Viktorčistič 21.06.2008 15:49
Tapolca  

Lázně Tapolca leží severně od Balatonu,je to docela pěkné město s krásnými jeskyněmi.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
vladre
15.06.2008 20:16 88.100.80.***
RE: RE: Tapolca  

Prosím kurjak o nějaké fotky z Tapolky.Budeme nedaleko v kempu u Balatonu a chceme se zajet do té jeskyně podívat.Muj e-mail Sid31 na seznamu.Děkuji

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu