A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Zalakaros - termální koupaliště.

16.07.2009 21:57:08 | honuska
Chystáme se do Maďarska a slyšela jsem, že v Zalakarosu (nevím jistě, jestli je to správný název města)je termální koupaliště s atrakcemi pro děti a navíc není drahé. Jaké jsou cenové podmínky a jaké jsou možnosti ubytování ve stanech.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kovařovicová
24.07.2009 14:54 195.113.123.***
Zalakaros-termální koupaliště  

Dostala jsem od cestovky prospekt k termálům a je v něm zvlášť vstupné do krytých lázní-koupaliště a zvlášť do léčebného centra-zážitkových lázní (to je podstatně dražší). Znamená to, že buď půjdu do jedněch nebo do druhých, nebo když si zaplatím dražší vstupné do zážitkových lázní, můžu jít i na koupaliště?

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
luzar
21.07.2009 07:03 78.108.154.***
RE: Zalakaros - termální koupaliště.  

Právě jsme dorazili .Byli jsme tam už po 3 opět super počasí! Ceny - Jsme 3 člená rodina a koupání nas vyšlo na 51000 ft.Koupili jsme si pernamentku na 7 vstupů ta platí 14 dnů . jinak ceny v obkodě jako u nás !

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Golemis
16.07.2009 23:23 90.176.53.***
RE: Zalakaros - termální koupaliště.  

Loni jsem tam prožil sedm dní a mohu s klidným svědomím doporučit. Pěkný areál lázní s množstvím atrakcí. Podle mne ideální pro rodinu s dětmi. Já, jako důchodce jezdím několik let do Harkán ale to proto, že si užívám pouze termální, léčivou vodu a do Zalakarosu jsem jel proto abych měl srovnání. Ubytování ve stanech nemohu posoudit, protože si u cestovky objednávám vždycky jenom cestu autobusem a noclehy bez jídla v apartmánech. Ceny jsou přijatelné, tak jako všude v termálních lázních.
Teď jsem byl dva dny se zájezdem v Bückfürdö a i tam krásný areál, ideální rovněž pro rodinku sdětmi!

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
honuska
16.07.2009 21:57 193.179.143.***
Zalakaros - termální koupaliště.  

Chystáme se do Maďarska a slyšela jsem, že v Zalakarosu (nevím jistě, jestli je to správný název města)je termální koupaliště s atrakcemi pro děti a navíc není drahé. Jaké jsou cenové podmínky a jaké jsou možnosti ubytování ve stanech.

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu