A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Bogacs

| Bossi
Bossi
Před několika lety jsem byl od Autoturistu v Bogacsi na dovolené. Byl jsem max. spokojen. Autoturist už není a já sháním nějaké ubytování přímo v Bogacsi . Mám 3 děti a věřím že se jim tam bude líbit. Máte někdo zkušenosti s ubytováním v této lokalitě?Budu vděčen za každý poznatek. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Macarat
27.12.2009 20:24 85.207.208.***
Kontakt 

ještě moje případná adresa sedivyj-seznam.cz

Ahoj :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Macarat
27.12.2009 20:20 85.207.208.***
Bogacs 

Já tam jezdím každý rok, mame tam už takového svého pana domácího v Rakocsi ulici a cena za ubytování se podle kurzu pohybuje tak 220-250 za noc. a je to tam moc bezvadný. VV roce 2010 tam jedu zase tak kdyby bylo potřeba pomůžu se zabezpečením i nontaktem. Vše vyřizuju FAXEM.
Zdravím Pepa

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
bonka 13.05.2008 09:22
RE: Bogacs 

To Bossi,
já jezdím do Maďarska přčes CK Hungaria tour, vždy maximálně spokojená, letos už po páté. V Bogacsi letos nabízejí tyto apt.:
http://www.madarsko.com/hotely-destinace/index.php?id=23

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Bossi 08.05.2008 21:15
Bogacs 

Před několika lety jsem byl od Autoturistu v Bogacsi na dovolené. Byl jsem max. spokojen. Autoturist už není a já sháním nějaké ubytování přímo v Bogacsi . Mám 3 děti a věřím že se jim tam bude líbit. Máte někdo zkušenosti s ubytováním v této lokalitě?Budu vděčen za každý poznatek. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu