A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Budapešt víkend

| Míša 30
Míša 30
Ahoj všem,příští měsíc se chytáme do Madarska na víkend,tak scháním tipy kde co je,třeba cestou kde se stavit.Zajímaly by mě tipy na aquaparky a chtěla bych se zeptat zda je ještě v Budapešti delfinárium a Tropicairum nebo jaký je název mají tam být žraloci,kvůli tomu jsem si vybrala Budapešt :) pokud tam jsou ty delfíni.. Ještě mě zajímají památky ,hlavně ty atrakce pro děti.Pak by jsme možná ,okud čas dovolí zajely k Balatonu poradí někdo kam z Budapeště nejblíž a třeba i levné ubytovaní ..Moc děkuji předem za nějaké rady,tipy,zkušenosti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.05.2016 10:58 194.79.55.***
Duben 2016 v Budapešti 

Ahoj, já byla v Budapešti letos dubnu, sepsala jsem nějaké tipy jaká místa navštívit a také skvělé restaurace a kavárny, kde se levně a dobře najíst. Mrkni na moje stránky http://fijalka.cz/budapest/ :-)

Evelína 26.07.2013 16:38
Re: Budapešt víkend 

Jeskynní kostel je hned naproti Gellért termálům u mostu Svobody (Szabadság híd ) a z druhé strany mostu je nejznámější tržnice.
Z Prahy do Budapešti buď vlak nebo autobus, časově to vyjde přibližně stejně, ceny nevím, zkus Student Agency.

dassa
26.07.2013 15:06 85.71.213.***

Máš hezké fotky,
co je to za památku - kostel jakoby v jeskyní?
Kde ho najdeme ?

Dassa
26.07.2013 14:57 85.71.213.***
Budapešť - poradit 

Ahoj, O:-) poradí mi někdo, jak nejlépe se z Prahy dostaneme do Budapeště?
Autobus, vlak?
Jak ho zajistit, existují nějaké slevy atd?

Neregistrovaný uživatel
26.07.2013 14:55 85.71.213.***

já tam jedu v srpnu a už se těším.

Evelína 15.07.2013 17:49
Re: Mapa památek 

http://www.ibudapest.cz/mista.php
Tady máš odkaz, tam něco najdeš a pro inspiraci mrkni ke mně do fotogalerky o 3 příspěrky níže, myslím, že kromě Aquincum a Rudas termálů jsme ten základ viděli, i když za ty 3 dni více stihnout nešlo.

• Anonym (4)
tiskar 15.07.2013 14:17
Mapa památek 

Ahoj, nemáte někdo odkaz na památky v Budapešti,mapu máme zakoupenou ale nevíme kam vyrizit, jedeme na 3 noci budeme cestovat mhd.Díky za odkazy

Evelína 13.07.2013 20:52

Tak nevím, jestli tě ještě zastihnu, památky jsou všechny v centru, my se pohybovali metrem a tramvají, tak s parkováním neporadím, ale myslím, že to je problém, právě proto jsme si radši koupili tuším 3-denní jízdenku na hromadnou dopravu a tím jsme všechno krásně vyřešili. Se vstupným do Vidám parku neporadím, tam jsme nebyli, my jsme se jen šli podívat do Tropicária na žraloky, a to je mimo centrum, tam jsme se zastavili cestou před ubytováním. Tak ať se vám Budapešť líbí, mě se líbí moc, a v září jedu na víkend znova :-)

Míša 30 19.06.2013 18:46

Právě jsem si prohlídla fotogalerii moc krásné,strašně se mi líbí Budapešt,ty památky .. :-)) A chtěla bych se ještě zeptat ,ty památky jsou všechny v centru? Jakože se projde celé město nebo ,právě aby jsme je všechny našli :-\ No to jsem taky zvědavá jak to stihneme do Vidám parku taky asi půjdeme,jak je to s tím vstupným? Kolik nás to vyjde 2+2 ;-) no děti by chtěli,ale nevím jestli to není pro větší děti spíš :-) naše mají 10let :-[ .a jestli můžete ještě poradit,jak je to s parkováním :-\ .. Moc děkuji už se těším <:-)

• Anonym (3)
Evelína 15.06.2013 19:56

Mrkni na mojí fotogalerku, byli jsme v Budapešti od čtvrtka do neděle a ještě nestlihli všechno, takže pokud jedete na víkend, tak Balaton určitě nestihnete. Tropicáriem jsme náš pobyt v Budapešti zahájili, každý čtvrtek odpoledne tam žraloky krmí potápěči, tak jsme to chtěli vidět. Delfíni tam teda určitě nejsou. Všechny hlavní památky jsme obešli, nestihli jsme všechny termály a Vidám park.
http://madarsko.orbion.cz/galerie/fotogalerie/letni-prochazka-budapesti-2012-53242/?gallery-item=2

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu