A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Cestování vlakem po Maďarsku

| Cr3d1ts
Dobrý den,

existuje někde nějaký přehled, jak se v Maďarsku na železnici vypočítává jízdné? Domnívám se správně, že tam existuje nějaká sleva pro studeny s ISIC(?) nebo pro mladé lidi do 26 let? Dají se někde najít ověřené informace?

Řeším jestli se vyplatí kupovat InterRail One Country Pass nebo kupovat jednotlivé jízdenky až na místě... a nemohu se ničeho dopočítat.

Nebo jak se nejlépe přesouvat po Maďarsku? Vlakem nebo autobusem? O vlacích jsem slyšel, že cizí člověk se tam nemá šanci vyznat, že nic moc nefunguje.

Díky za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 05.08.2019 18:35
Re: Cestování vlakem po Maďarsku 

Objevil jsem nedávno nesmírně zajímavý dokument, ve kterém jsou informace přímo nevídané. Nejsem sice už dávno študák, jsem na té opačné části věkové osy, ale i pro mne je tam mnoho zajímavého.

http://www.rightplacerighttime.cz/journal.html

Neregistrovaný uživatel
05.08.2019 00:06 46.135.20.***
Re: Cestování vlakem po Maďarsku 

A je potřeba nějaký průkaz či karta?

Cr3d1ts
10.08.2010 11:55 62.24.77.***
RE: Cestování vlakem po Maďarsku 

O víkendech (pátek 10.00 - neděle 24.00) tam platí sleva 33 % na jízdné pro mladé lidi do 26 let. Poptal jsem se přímo na cutomer service MÁV.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
k.m cb
29.07.2010 17:09 92.62.224.***
RE: Cestování vlakem po Maďarsku 

Vnitrostátní vlakovou přepravu jsem využil a nezaznamenal jsem žádný problém - funguje to jako u nás či všude jinde,nevím v čem bych se tam jako neměl vyznat...
Tady jsem hledal spojení i cenu:
http://www.mav-start.hu/index.php
Já tam jezdil za klasické jízdné,takže ohledně slev neporadím,ale silně pochybuji,že na ISIC tam dostaneš slevu - to bys musel mít nějakou jejich slevovou průkazku.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Cr3d1ts
27.07.2010 19:09 62.24.77.***
Cestování vlakem po Maďarsku 

Dobrý den,

existuje někde nějaký přehled, jak se v Maďarsku na železnici vypočítává jízdné? Domnívám se správně, že tam existuje nějaká sleva pro studeny s ISIC(?) nebo pro mladé lidi do 26 let? Dají se někde najít ověřené informace?

Řeším jestli se vyplatí kupovat InterRail One Country Pass nebo kupovat jednotlivé jízdenky až na místě... a nemohu se ničeho dopočítat.

Nebo jak se nejlépe přesouvat po Maďarsku? Vlakem nebo autobusem? O vlacích jsem slyšel, že cizí člověk se tam nemá šanci vyznat, že nic moc nefunguje.

Díky za rady

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu