A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Hajdúszoboszló

| Iv@n@
Chystáme se letos na dovolenou do Maďarska. A protože jsme odkázani na autokarovou dopravu s CK, nemáme, co se týče ubytování, moc na výběr. Máte proto někdo zkušenosti s ubytováním v penzionu Start nebo v apartmánovém domě Siesta v Hajdúszoboszló ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Zlata
27.02.2010 13:51 77.242.92.***
RE: Hajdúszboszló / Zalakaros 

Ahoj. Já byla v obou termálech, v obou je to pro děti fajn, ale myslím si, že pro děcka ve věku 11-16 let bude lepší Hajduzsoboslo, protože vedle termálů je tam obrovký a krásný aquapark ,kde se teda určitě pořádně vyřádí. A i noční život je v Hajduzsoboszlo lepší, večer na promenádě to opravdu žije.

• Anonym (2)
Illka
26.02.2010 06:55 77.48.214.***
Hajdúszboszló / Zalakaros 

Chceme letos poprvé zkusit Hajddúszboszló, loni v Zalakaros (i díky informacím z těchto diskuzí) jsme byli maximálně spokojeni. Můžete prosím poradit, který z těchto dvou termálů byste doporučili rodině s dětmi 11-16 let? Díky moc.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Iv@n@
25.02.2010 20:35 89.103.190.***
RE: Hajdúszoboszló = divočina :-) 

Děkuji všem za příspěvky,ale zájezd jsem už koupila a rozhodla se pro apartmánový dům Siesta. Odjíždíme sice až koncem prázdnin, ale ráda se pak podělím se zážitky s ubytováním, apod. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (9)
martina.siro
20.02.2010 22:35 80.82.150.***
Hajdúszoboszló = divočina :-) 

Hajdúszoboszló je hoooooooooodně velký termál co se týká rozlohy a počtu bazénů... a taky hoooooooooodně mooooooooooooc lidí. Tak dva dny a stačilo nám... opravdu je tam rušno. Na jídlo doporučuji chodit do restaurací, které jsou v zadní, klidnější části termálu, protože je tam větší klid a jídlo výborné. Kromě pití jsme si tam nenosili nic, protože neochutnat jejich speciality... to se prostě nedá ;-) Pokud jste odkázání na dopravu autobusem, zkuste se podívat na nabídku cestovek do Győru. Je to blíž a jezdí tam Student Agency za pár kaček s kafíčkem a čajem v ceně a ještě vám k tomu pustí film. Nebo do Budapesti, tam také jezdí jejich autobus a nabídka cestovek je velká... od luxusu po přijatelně cenové nabídky. Ale jsou i jiné společnosti a cestovky, které nabízí dopravu do Maďarska autobusem. Tak príma výběr.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Stará Jana
12.02.2010 15:08 92.243.200.***
Hajdúszoboszlo 

Záleží na tom, ve kterém období jedete.My jezdíme koncem května a to tam moc lidí není.

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
omar2
11.02.2010 16:33 213.155.32.***
RE: RE: Hajdúszoboszló 

V Hajdúszoboszló jsem byl loni.Je to tam pěknej masakr.Na můj vkus mooooc lidí.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Stará Jana
11.02.2010 16:17 92.243.200.***
RE: Hajdúszoboszló 

S uvedeným ubytováním nemám zkušenosti, ale byla jsem tam už několikrát také busem a nikdo si ještě na ubytování nestěžoval. Většinou je vše na velice dobrí úrovni. myslím, že budete spokojeni.

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
Iv@n@
14.01.2010 22:24 89.103.190.***
Hajdúszoboszló 

Chystáme se letos na dovolenou do Maďarska. A protože jsme odkázani na autokarovou dopravu s CK, nemáme, co se týče ubytování, moc na výběr. Máte proto někdo zkušenosti s ubytováním v penzionu Start nebo v apartmánovém domě Siesta v Hajdúszoboszló ?

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu