A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Hevíz

| Nody
Nody
Tyto lázně jsou krásné,proto si zaslouží pozornost.Není to jen pro starší lidi,kteří si spolu s nemocnými nahřívají těla,když plavou mezi lekníny.Je to zážitek pro všechny.Vezmete kruh,do kterého si lehnete a plavete v hlubokém léčivém jezeře.Jsou tam udělaná odpočívadla,kde se zastavíte v meziplavbě a kocháte se.Ceny ve veškerých termálních lázních nás překvapily,jsou oproti Slovensku mírné.A neplatíte spoustu peněz za parkování,jako na Slovensku.Doporučuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 08:14 37.188.231.***
Re: HEVÍZ 

Kdo,neumi plavat,je to o ničem,všude je hloubka,hned u vstupu i vevnitř,musite mít kruh.Jinak,je tam moc hezky.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.05.2018 17:12 62.245.84.***

Dobrý den, prosím ako se dostanu z Gyoru do Úsvitu, jozko04@seznam.cz,děkuji

Neregistrovaný uživatel
05.02.2017 00:26 178.77.238.***

Dobrý den
Do Hevízu jezdíme s manželkou už sedmým rokem a jsme velice spokojeni. Jezero samo o sobě jsou lázně a jak už tady někdo píše jsou oplocené. V areálu lázni jsou potom ještě další aktivity. Sauna, masáže různé koupele a kdo ví co ještě. Tyto aktivity jsou už ale za příplatek. Skutečnost je ale taková, že přímo v jezerních lázních potkáte lidi dospělejšího věku. Voda v jezeře není pro děti vhodná ze zdravotních důvodů a proto se v jezeře děti nekoupou. Je tam malý bazen pro děti, ale doopravdy jen maličký, takové brouzdaliště. Nafukovací pomůcky lze zapůjčit v areálu lázní. Dá se tam taky za slušné ceny najíst nebo si dát teplé nebo studené nápoje, zákusky a pod. Není to ale místo přímo pro děti. Pokud tam ale pojedete s dětmi, tak v blízkosti jsou ještě dvě krásná místa se kterýma pobyt v Hevízu můžete kombinovat. Jsou to Zalakaros(cca 30 minut autem) a Kehidakustany(cca 20minut autem. Jsou to normální koupaliště nebo chcete-li aquaparky kde naleznete jak termální léčebné bazény tak i bazény s normálí vodou a různé vodní atrakce včetně skluzavek a bazénů s vlnami.
Nezlobte se pokud už pro vás je moje odpověď zbytečná, v opačném případě vám rád poskytnu doplňující informace, pokud se na mě obrátíte.
Můj mail: cmelko@seznam.cz
Hevíz je pro mne a mojí paní velice oblíbené místo a proto jsem si dovolil vám napsat.

• Anonym (12)
Jiří Kuchta 04.08.2016 10:30

To jezero je celé oplocené a platí se za přístup k němu. Jestli se koupete nebo jen ležíte na trávě nebo na lehátku už je vaše věc.

Blanka pb 31.07.2016 08:17

Zdravím, mohu vám odpovědět pouze na poslední část dotazu,v areálu je stánek kde lze nafukovací pomůcky zakoupit,ale my jsme měli v apartmánech volně k dispozici plavací polystyrénové půlkruhy které jsme si vzali do lázní sebou.Stejně tak to měli známí v jiných apartmánech, když jsme se divili tak nám paní domácí řekla,že to tak má dost ubytovatelů.Blanka

Neregistrovaný uživatel
31.07.2016 06:46 213.211.45.***
HEVÍZ 

Prosím ohledně lázní v Hevízu...koupání v jezeře se vždy platí i mimo lázně? Nebo je kolem přístupné bez poplatku?
Nějak se v tom ceníku nevyznám. Co tam prosím přesně je a jaká vstupenka se vyplatí pro 2 dospělé a děti 10 a 1 rok? Děti do jezera prý nesmí, takže pro ně by tam měl být bazén? Jsou tam nafukovací pomůcky do jezera k zapůjčení?

• Anonym (1)
Ilona
10.09.2015 15:39 90.183.40.***
Hevíz 

Krásné odpoledne všem,prosím o nějaký typ a radu. :-)Ráda bych jela koncem října na pár dní do Hevízu.Nikdy jsem tam nebyla.Nemáte typ na ubytování? Co nepřehlédnout a kam zajít s většíma dětma?Typ na nějaký aqvapark?Kam na jídlo?Co in-line trasy?I když koncem října:-(ale...:-)
Za odpovědi předem moooc:-)díky Ilona

• Anonym (24)
sandra
10.09.2014 21:33 85.67.250.***
Re: obchody 

Joo dekuji uz jsem nasla -:)

Jiří Kuchta 10.09.2014 20:00
Re: obchody 

Koukám na mapu - a máš tam minimálně SPAR (Hévízí utca) a CBA (u hlavního parkingu). V Keszthely, které je pár kilometrů, je Lidl, CBA, Interspar, Penny, Aldi.

sandra
10.09.2014 10:59 85.67.250.***
obchody 

Dobry den, je to tu senza (i kdyz 2 dny prsi, ale relax super)
Jen tu postradam nejaky Spar, Penny apod. Zatim jsme primo v Hevizu nenasly.
Vi nekdo, kde je nejaky nebo se musi vyjet za mesto?
Diky

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu