A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

pozor

| chip
chip
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/175652/matyska-1-zabil-prujem-nakazil-se-v-madarskych-laznich.html

Už se to tu kdysi probíralo, s dítětem do termálů může jen kamikadze. V teplé vodě bují bakterie, viry...atd. Jen se rozhlédněte, s jakými kožními potížemi lidé do termální vody lezou, tj. bradavice, boláky, ekzemy atd... Fujtajbly.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 08.06.2012 07:06
Re: pozor 

Až teď jsem si všiml, že Chip je žena, tekže omluva za záměnu pohlaví :-D

• Anonym (1)
Sally 08.06.2012 07:04

Evelíno souhlas.
Za léta, co jezdím do termálů (někdy od roku 1980), jsem nikdy nic fujtjablovýho v maďarských termálech neviděl. Bohudíky, ani ty škarohlídy, co na termály plivou. A ještě čtou naprosto neseriózní Blask. Jojo, a ještě s dítětem k moři (k...a, co tam teče sraček a kolik lidí si tam máchá bůhvíco, a ještě se tam pářijó velryby a podobná havěť) :-(
lepší tedy, když podobní škarohlídové zůstanou sedět doma na gébišu, nevytáhnoum paty ven, aby je náhodou čerstvé povětří neofóklo a preventivně do sebe začnou cpát různé patáky. V každých termálech jsem viděl, jak zhruba jedenkrát za hodinu chodí obsluha a bere vzorky vody a měří teplotu. V Sárváru jsme byli svědky čištění bazénu. Takže ...............

No a bacha ještě na přírodní termál v Hevízu. Tam do teho navíc seró fógli pane Chipe, abyste nedostal ptačí chřipku :-D

A tak si stejně příště (až bude vhodná zima) stejně zase pojedu nabrat různé fujtajblíky, třeba do Gyoru. ;-)

Evelína 05.06.2012 23:46

Já jezdím do termálů několikrát do roka už asi 20 let a nikdy jsem tam teda žádný fujtajbl nechytla. Zrovna naposledy jak jsem tam byla, tak jsem uvažovala, jak oni asi tu vody hygienicky upravují, aby se tam všechny tyhle bakterie zničily, a upravená teda rozhodně je, to mi nikdo nevymluví, to by jim v životě žádný hygienik nepovolil. Takže já osobně tam jedu v září znova a rozhodně teda nemám strach z žádných bradavic a podobně, protože to už bych jima musela být posetá od zhora dolů.

• Anonym (1)
beaver63 05.06.2012 23:18

... hlavně když ta voda má 37-39 °C je silně hydrogenuhličitanová to tam bují život,škoda mluvit ... O:-) \o/

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
chip 05.06.2012 13:49
pozor 

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/175652/matyska-1-zabil-prujem-nakazil-se-v-madarskych-laznich.html

Už se to tu kdysi probíralo, s dítětem do termálů může jen kamikadze. V teplé vodě bují bakterie, viry...atd. Jen se rozhlédněte, s jakými kožními potížemi lidé do termální vody lezou, tj. bradavice, boláky, ekzemy atd... Fujtajbly.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu