A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Sárvár

| Nody
Nody
Termální koupaliště,v blízkosti hotel a ubytováním.Moc pěkný komplex,i když po příjezdu na parkoviště(zdarma),jsme očekávali hlavu na hlavě,bylo to v pohodě.Nějak se to v prostoru rozprchlo.Mají tam spoustu stánků s občerstvením,animační program a pěkné prostředí.Moc se nám tam líbilo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radka P. 16.07.2008 17:17
RE: RE: Supr dovča 

Počasí tam bylo o něco lepší než u nás. Vyjížděli jsme a v Praze lilo a zima, tak jsme měli strach. Tam ale bylo tepleji a nepršelo, sem tam jenom pod mrakem. A i zpátky totéž, tam slunečno a teplo, v Praze podstatně hůř. Zda to ale takhle platí vždy, netuším. Hezkou dovču! :-P

Dag 13.07.2008 12:54
RE: RE: Supr dovča 

počasí je plus mínus stejné jako u nás,ale je to jižněji, může být tepleji.....

Ffika
12.07.2008 12:37 90.177.189.***
RE: Supr dovča 

Zdravím a jaké kste měli počasí? stále koukám na počasí,jedeme za 14 dní a pořád vídím jen déšt.

Radka P. 11.07.2008 21:44
Supr dovča 

V Maďarsku jsem byla po hodně dlouhé době a přijela jsem ze Sarvaru max nadšená! Škoda, že byl náš pobyt tak krátký. Ubytováni jsme byli v hotelu Park Inn a taky bez chybičky. ;-) ;-) ;-)

• Anonym (19)
  • Anonym (1)
Dag 10.07.2008 06:47
Sarvar  

Zdravím, do toho komplexu jezdíme s dětmi pravidelně, tak vím,že se stínem je to tam mizerné. Takže opravdu slunečník s sebou nebo si pronajmete na místě. zchladit se je možno i v zastřešeném venkovním bazénu.

Nody 08.07.2008 22:01
RE: Sarvar 

No to fakt nevím,myslímale,že tam stín byl,nějak si to neuvědomuji.Jinak slunečník sebou.Ale určitě tam stromy jsou.My se stavěli po 5 hodinové jízdě,jako mezipřistání a bylo to parádní osvěžení.Tak moc jsem nepomohla....Já totiž hledala než jsme jeli nějaké infi a nikde nic.Tak teď informuji já :-D

Zlata
08.07.2008 11:59 82.114.217.***
Sarvar 

Ahoj. Nody, my se sice letos chystáme do Zalakaros, ale zajímalo by mě u toho Sarvaru, zda jsou tam v tom areálu velké stromy (máme rádi totiž ležet ve stínu). Ptám se proto, že jsem viděla spousty fotek areálu v Sarvaru, ale na těch fotkách byla jen tráva - holé prostranství. Nedovedla bych si představit ležet celý den na slunku nebo jen pod slunečníkem (navíc s malými dětmi). Písneš jak to tam teda je?? Díky.

Nody 08.07.2008 11:00
Sárvár 

Termální koupaliště,v blízkosti hotel a ubytováním.Moc pěkný komplex,i když po příjezdu na parkoviště(zdarma),jsme očekávali hlavu na hlavě,bylo to v pohodě.Nějak se to v prostoru rozprchlo.Mají tam spoustu stánků s občerstvením,animační program a pěkné prostředí.Moc se nám tam líbilo.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu