A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maďarsko - Diskuze

Původní dotaz

Sárvár

| Nody
Nody
Termální koupaliště,v blízkosti hotel a ubytováním.Moc pěkný komplex,i když po příjezdu na parkoviště(zdarma),jsme očekávali hlavu na hlavě,bylo to v pohodě.Nějak se to v prostoru rozprchlo.Mají tam spoustu stánků s občerstvením,animační program a pěkné prostředí.Moc se nám tam líbilo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
beaver63 20.01.2011 19:22
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

Vážená/ý/ Sally,
kde berete jistotu,že nemám neměl jsem děti?
Mám děti v dospělém věku a když jsme jeli na dovolenou tak dětem nebylo rok a půl. Z vašeho pohledu přes sklenici piva tak určitě problém nebyl ona to většinou odskáče ženská.
PS nemám rád feministky...

blafni
20.01.2011 14:56 212.158.158.***

Na rozdíl od tebe my Fakana měl vždy kdo pohlídat ,nevím proč bych se tahal s 1ročnim Fakanem a kazil si tak dovolenou když Fakanovy je úplně u zádele kde leží ....Mimochodem ten tvůj pivní pukel opravdu ukazuje že ty se svým dětem u pivní basy věnuješ opravdu dokonale :-)))

Sally 20.01.2011 13:13
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

kimlicci:
určitě je všechno o domluvě. My teď jedeme zkoušet trošičku jinam - Eger a Miskolc-Tapolca a jedeme bez kluků. Už jsou dost velcí, ale máme jen dvoulůžkový pokoj v hotelu. Takže otestujeme a pak třeba vyrazíme. I když jsou to trošku větší děti, tak s náma občas vyrazí a do lázní teprve. Myslím si, že budou rádi když rodiče vypadnou, ale zase aby nezbořili barák.
:-)

kimlicci 20.01.2011 10:32
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

každopádně já doufám, že se takhle domluvím s majiteli apartmánu a uvidíme, co se dá dělat, třeba oni to můžou nějak zařídit, my třeba ten den v pondělí asi přijedeme až odpoledne, tak to bysme tam nemohli ani jít, protože nebudeme přece platit celodenní vstupenku na pár hodin, zkusím se na to té majitelky poptat.

kimlicci 20.01.2011 10:30

Sally, přesně tak, ti, co mluví o fakanech, tak buď chudáci jejich děti, nebo neví, co to dítě je. Nikdy na takové příspěvky nereaguji, ale tohle je moc i na mě. My teda hlídání sice máme, ale určitě bych nenechala jedno dítě na týden u babiček a druhé sebou. No ale lidé jsou různí, já naopak se na to s dětmi moc těším, ono všechno je s dětmi jiné, lepší a vy, pokud jste bez dětí a mluvíte o nich takhle, tak je mi vás líto :-?

Sally 20.01.2011 06:25
RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

Vážení "blafni" a "beaver63" je vidět že jste bez dětí anebo se o ně nestaráte. Popřípadě sedíte na pr.....i u počítače nebo televize, popř. v hospodě. :-(

Nám děti neměl kdo hlídat a museli jsme s nimi. Pokud jsme tedy chtěli vyjet na dovolenou, brali jsme děti s sebou. NIKDY jsme nebyli bez dětí. A NIKDY nás neotravovaly. A to jsme s nimi jezdili co víkend na vandry a využívali veškerou mou dovolenou - tzn. v té době 4 týdny. A možná z toho mají víc než když budou vaši "fagani" se válet doma.

Pro Veranna - kdysi jsme takhle potřebovali v Zalakárosi a na pokladně jsme se domluvili kupodivu slovensky a nebyl problém. Jde o to zkusit to.

beaver63 19.01.2011 13:34
RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

Přiznám se,že taky nechápu moc dovolené s tak malým dítětem.nikdo z toho nic nemá ani dítě ani rodiče jen,že jsou o pár stovek kilometrů od domova v cizím prostředí.

• Anonym (1)
blafni
18.01.2011 20:26 212.158.158.***
RE: RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

A co jako řešíš zábava tam je i pro ty nejmenší a pokud bude ten mladší fakan utahaný tak ho můžeš dát spát (jsou takové malé stany a viděl sem jich tam dost).......jinak nechej fakana doma u babky,stejně s toho tvého výletu bude mít h...o ;-)

Zlata
14.01.2011 17:46 77.242.92.***
RE: RE: VŠE JE TAM OK 

Ahoj, tady si můžeš přečíst jak je to tam s cenami vstupenek:

http://www.sarvarigyogyfurdo.hu/druhy_vstupenek

kimlicci 14.01.2011 11:07
RE: RE: RE: RE: VŠE JE TAM OK 

Veranna, zajímalo by mě totéž co tebe. My bysme chtěli ted v červnu do Sárvár, syn má čtyři roky a dcera bude mít rok a půl v té době a zrovna tady na netu taky řeším vstupenku do lázní, myslela jsem si, že půjde zakoupit jen na půl dne, to je docela blbý, že na celý den.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu