Ivan
26.08.2013 12:24 195.146.149.***
Cestovanie v čase 

Ja som dostal pokutu za parkovanie v Budapešti túto sobotu (24.8.) - našiel som parkovisko s tabuľkou - platené pondelok-piatok od 8 do 18 h - tak si hovorím - je sobota, parkujem zadarmo (takmer všetky parkoviská v Budapešti sú cez víkendy a sviatky zdarma). Lenže prídem späť k autu a za stieračom vidím pozdrav v ružovom sáčiku... Našiel som tam tel. číslo, tak som im hneď volal, že o čo ide, prečo mám platiť pokutu takmer 6.000 forintov... Pani mi vysvetlila, že dnes je pondelok. Takže mi z toho vyplýva, že viem cestovať v čase - na Slovensku je sobota, v Maďarsku bol pondelok. V Maďarsku totiž niekedy keď im padne sviatok napríklad na utorok, tak z pondelka urobia sobotu a potom z nejakej ďalšej soboty je pondelok. Lenže darmo som pani vysvetľoval, že ako to mám vedieť, veď som išiel na víkend do Budapešti a odrazu bol pondelok... Odpoveď bola stručná - majú to na internetovej stránke, mal som si to pozrieť.... Potom som sa jej pýtal, že aký deň príde po piatku... Na to mi nechcela odpovedať. A po čase mi povedala, že či si myslím, že ju teší, že musí byť v sobotu v robote. Tak to som už celkom nevedel, že aký deň vlastne je... Ale nepomohlo... Pokutu musím zaplatiť... Ale ešte chcem bojovať - odfotil som si značku a budem to reklamovať...

• Anonym (4)
  • Anonym (15)
Toto vlákno neobsahuje další příspěvky

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@